Nauja banga vs Neveronys ‒ KKA (74:117)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 17:11 val., peržiūros: 643

Sekmadenį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nauja banga“ ( 6/7) ir svečių teisėmis atvykę SK „Neveronys“ – KKA (12/0).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau vienu žingsniu priekyje buvo SK „Neveronys“ – KKA ekipa, kuri su kiekviena minute didino pranašumą. „Nauja banga“ neleido varžovams atitrūktii ir lipo varžovams ant kulnų ir besibaigiant kėlinukui svečiai pirmavo 7 taškais ( 22:29), Antrą ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu ir skirtumas ištirpo iki 2 taškų. Vis dėlto, SK „Neveronys“ – KKA surengė įspūdingą spurtą 25:0, kur varžovus pasiuntė į nokautą – 39:59.

Po ilgosios pertraukos „Nauja banga“ sugebėjo atsitiesti ir tolimų metimų pagalba skirtumą sušvelnino iki 10 taškų, tačiau D.Gudeliauskas patempė komandą į priekį ir atstatė viską į vietas ( 64:86). Lemiamą kėlinį SK „Neveronys“ – KKA pradėjo vėl uraganiniu puolimu, kur varžovams ketvirtame kėlinyje leido pelnyti tik 10 taškų ir svečiai pasiekė triuškinančią pergalę, rezultatu – 74:117 (22:29, 17:30, 25:27, 10:31)

Po laimėtų rungtynių SK „Neveronys“ – KKA ekipos treneris, D.Gudeliauskas, teigė:

„Įvykdėm rungtynių planą, pasižaidėm smagiai.Sveikiname jaunuoliui, Kalūginui, pelnius 100-ąjį tašką. Lauksime lauktuvių kitose rungtynėse.“

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Sadistas2019 sausio 28 d., 00:07 val.
Jaunuoli pataisyk ir jo pavarde !!!

„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)SK „Neveronys“ – LKK iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)KM „Žalgiris“ pasiekė nesunkią pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Pernykščiai čempionai „SK „Neveronys“ ‒ LKK“ sezoną pradėjo pergale tik po pratęsimo (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai įveikė pirmą atkrintamųjų etapą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:47 val.)