BC „Rhino“ vs Laipsniai (46:112)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai

2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 19:00 val., peržiūros: 899

Trečiadienį, gruodžio 12 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Rhino“ (1/5) ir svečių teisėmis žaidę „Laipsnių“ (3/4) krepšininkai.

Rungtynių pradžioje dviem tolimais metimais BC „Rhino“ išsiveržė į priekį 8:2. Visgi, antroje pirmo kėlinuko pusėje du tritaškius įšovė G.Slapšys, vieną – S.Banaitis ir to užteko, jog „Laipsniai“ pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmautų 20:22.

Antrajame kėlinuke šeimininkai atrodė pasimetę, sunkiai rado kelius link važovų krepšio, o greitu puolimu ir tolimais metimais paremtas svečių žaidimas leido jiems surengti spurtą ir po dviejų kėlinių pirmauti 26:50.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau visos žaidimo vadžios priklausė „Laipsnių“ ekipai, kuri dar labiau nutolo. Po trijų ketvirčių rezultatas jau buvo 35:79.

Nieko nebelėmusiame ketvirtajame kėlinyje „Laipsniai“ neleido BC „Rhino“ ekipai priartėti, sumetė 8 tritaškius ir iškovojo lengvąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 46:112 (20:22, 6:28, 9:29, 11:33).

BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)„Gemavila“ atėmė pergalę iš BC „Rhino“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:02 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Laipsniai“ sutriuškino „KTK“ ketvirtfinalio starte (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 18:50 val.)V. Kamarūnas nukalė pergalę BC „Rhino“ komandai (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:22 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Ryterna Group“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:49 val.)„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)