KK „Žaibas“ vs Resmila.lt (34:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

KK „Žaibas“ neturėjo vilčių prieš „Resmila.lt“

2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 20:09 val., peržiūros: 750

Sekmadienį, gruodžio 9 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos KK „Žaibas“ bei svečių „Resmila.lt“. Svečių ekipa šiandien buvo visa galva pranašesni už savo varžovus ir tą jau įrodė rungtynių pradžioje.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri smeigė kelis taiklius tritaškius ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie braukė atsilikimą iki dviejų taškų. Tačiau tuomet vėl neblogą atkarpą sužaidė „Resmila.lt“ ekipa ir kiek pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:23. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo vėl „Resmila.lt“. Jie smeigė tris tolimus metimus paeiliui ir skaičiavo jau triuškinantį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 22:38.

Trečiojo ketvirčio pradžioje KK „Žaibas“ ir toliau šlubavo tiek puolime, tiek gynyboje. Netrukus skirtumas tarp komandų perkopė jau 20-ies taškų ribą. Per likusį kėlinuko laiką niekas aikštelėje per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 31:54. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 34:69.

Mantas Maslenikovas („Resmila.lt“):
“Komanda yra įgavus gerą formą. Pagaliau pradėjo daugiau pasuotis. Lukas nuostabiai pataikė pirmoj pusėj. Ačiū už dėmėsį“.

KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „Fenikso“ pranašumą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:32 val.)KK „Žaibas“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (41:92) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:05 val.)SK „Neveronys“ – LKK iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 20:09 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)KK „Žaibas“ po įtemptos kovos įveikė „Street food“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:43 val.)Kovingai žaidę „GZP – 2“ po pratęsimo palaužė „Resmila.lt“ (96:90) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ir KK „Žaibas“ akistatoje pastarųjų pergalė (2019 sausio 08 d., antradienis, 19:01 val.)Atkaklioje kovoje subyrėję “Kauno TPMC ‒ 2” nusileido galingai kovojusiai „Resmila.lt“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Tie geresni“ palaužė „Resmila.lt“ ir žengia toliau į ketvirtfinalį (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:53 val.)