Baltic Master & Kauno NTI-PN vs BC „Straight“ (70:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 20:06 val., peržiūros: 720

Trečiadienį Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (7/7) ir svečių teisėmis atvykę BC „Straight“ ( 12/2).

Rungtynės prasidėjo „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ spurtu, tačiau svečiai greitai persvėrė rezultatą į savas rankas, kur šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 11:18). Po pertraukėlės BC „Straight“ atsilaikė prieš važovų greitas atakas ir išlaikė susikrautą pranašumą ( 17:22). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, bet „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ kėlinuko pabaigoje pasinaudojo varžovų klaidomis ir sušvelnino skirtumą iki dviejų taškų – 36:38.

Po ilgosios pertraukos toliau A.Eitutis ir N.Moisas tempė BC „Straight“ ant pečių, bet „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ greitomis atakomis lipo varžovams ant kulnų ( 46:51). Lemiamame kėlinyje šeimininkai kilo į šturmą ir skirtumas ištirpo iki minimalaus ( 64:65). Likus žaisti dvi minutes svečiai liko tik keturiese , tačiau BC „Straight“ atsilaikė ir iškovojo pergalę, rezultatu – 70:77.

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Straight“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:51 val.)Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)