BC „Rhino“ vs Gemavila (66:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Gemavila“ atėmė pergalę iš BC „Rhino“

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 19:02 val., peržiūros: 658

Trečiadienį, sausio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos BC „Rhino“ bei svečių „Gemavila“. Svečiai pirmoje rungtynių pusėje atrodė itin prastai, tačiau sugebėjo atsitiesti antroje rungtynių pusėje ir iškovoti pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo itin vangiai. Jos abi strigo puolime ir sužaidus pusę ketvirčio, buvo pataikiusios vos po vieną metimą iš žaidimo. Vėliau komandos įsivažiavo ir pradėjo rinkti taškus, o tas geriau sekėsi aikštelės šeimininkams. Jie netrukus po truputį pradėjo tolti nuo savo varžovų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:11. Antrojo ketvirčio pradžioje „Gemavila“ ekipos stovykloje pasipylė klaidos, tuo tarpu BC „Rhino“ ekipai puikiai sekėsi pataikyti tolimus metimus ir skirtumas tarp komandų pasiekė jau dviženklią ribą. Vėliau skirtumas tarp komandų pasiekė ir 17-os taškų ribą, bet per likusį kėlinio laiką svečiai kiek apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:27.

Trečiojo kėlinuko metu komandos žaidė gana apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas bangavo ir į vieną, ir į kitą pusę. Visgi, ketvirčio pabaigoje „Gemavila“ pademonstravo puikią gynybą, perimė kelis kamuolius ir labai greitai braukė savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:50. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais, bet įpusėjus ketvirčiui svečiams pavyko perimti rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Aikštelės šeimininkai atrodė sutrikę ir per likusį rungtynių laiką jiems nepavyko rimčiau įgelti savo varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas 66:71.

„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:14 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)V. Kamarūnas nukalė pergalę BC „Rhino“ komandai (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:22 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)„Ryterna Group“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:49 val.)„Gemavila“ puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir išplėšė pergalę (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:05 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nauja banga“ įrodė pranašumą prieš BC „Rhino“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:07 val.)„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)