Kauno švara vs Street Food (73:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Street food“ lemiamu metimu išplėšė pergalę prieš „Kauno švara“ komandą

2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 841

Antradienio vakarą „Kauno švaros“ sporto salėje vyko C lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Kauno švara“ krepšininkai su svečiais „Street food“. Beveik visas rungtynes pirmavę šeimininkai apmaudžiai nusileido rungtynių pabaigą geriau sužaidusiems svečiams.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo 8 iš eilės pelnytais V. Pavilionio taškais („Kauno švara“). Sunkiai taškus rinkę svečiai kiek paleido savo varžovus į priekį. Jau pirmajame kėlinyje po taiklaus šeimininkų komandos krepšininko K. Čepononio dvitaškio „Kauno švara“ įgijo 10 taškų persvarą. Kėlinį sėkminga ataka užbaigė „Street food“ krepšininkai. Po pirmųjų 10 minučių – 19:11.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pernelyg nesikeitė. Šeimininkams nepavyko dar labiau padidinti savo pranašumo. Užtikrinčiau puolime žaidę „Street food“ krepšininkai kėlinio pabaigoje laimėjo atkarpą 6:0 bei taip šiek tiek aptirpdė turėtą deficitą. Po antrojo ketvirčio ir toliau saugiu atstumu pirmavo „Kauno švara“ krepšininkai – 36:28.

Po pertraukos žaidimas apsilygino. Komandos keitėsi taikliais metimais. Nors po S.Nagelės taiklaus dvitaškio „Street food“ buvo priartėję prie varžovų iki 5 taškų deficito (42:37), tačiau šeimininkai nesustojo ir sugebėjo vėl susikrauti saugią dviženklę persvarą. Pasibaigus trečiajam kėliniui švieslentėje degė – 56:46.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo svečių sėkminga atkarpa, kuri leido sumažinti atsilikimą iki apčiuopiamų 6 taškų. Tačiau vėl sekė klaidos gynyboje, o tai leido „Kauno švara“ komandai nutolti. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes „Street food“ kilo į šturmą. Sužaidę atkarpą 8:0 svečiai grįžo į rungtynes (66:63). Mačo pabaigoje kontrolę savo rankose turėjo šeimininkai. Likus minutei po V. Pavilionio dvitaškio „Kauno švara“ turėjo 6 taškų pranašumą. Tačiau tada šeimininkai sustojo. Likus 16 sekundžių K.Ruočkus („Street food“) smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 1 taško (73:72). Po minutės pertraukėlės suklydę šeimininkai suteikė šansą priešininkams išplėšti pergalę. Pasitarę svečiai paskutinės atakos metu, likus žaisti apie 6 sekundes net 3 kartus kartojo netaiklius savo metimus. Paskutinę sekundę K.Ruočkus sugriebęs netaiklų M. Petokaičio metimą aidint sirenai išplėšė savo komandai pergalę. Runtynės baigėsi rezultatu – 73:74.

Komandos kapitono M. Petokaičio („Street food“) mintys po pasiektos pergalės:
„Prieš pabaigą turbūt greitesnį žaidimą pradėjom propaguoti. Jie kažkaip pavargo, o mes susiėmėm – fizine forma ir greitesniu žaidimu paimėm.“

„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)“Kauno TPMC ‒ 2” nesunkiai įveikė „Kauno švara“ komandą (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:31 val.)V. Kamarūno sugrįžimą BC „Rhino“ pažymėjo pergale prieš „Kauno švarą“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 21:32 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)„Street Food“ po permainingos kovos pasiekė antrąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:08 val.)