Nauja banga vs Joldija (suspenduota. skola) (90:46)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nauja banga“ neturėjo vargo su „Joldija“ ekipa

2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 16:35 val., peržiūros: 746

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nauja banga“ ir svečių teisėmis atvykę „Joldija“.

Rungtynės prasidėjo „Naujos bangos“ greitomis atakomis ir gretai atitolo nuo varžovų, bet „Joldija“ po truputį įgavo pagreitį ir sumažino skirtumą iki šešių taškių ( 25:19). Antrame kėlinyje šeimininkai surengė spurtą 15:0 ir „Joldija“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Svečiai tik septiną žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus kėlinyje. „Nauja banga“ toliau žaidė lyg ant bangos ir komandas jau skyrė 26 taškai – 49:23.

Po ilgosios pertraukos „Joldija“ pavyko susitvarkyti su puolimu ir per ketvirtį sugebėjo sužaisti lygiai su varžovais ( 66:40). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. „Nauja banga“ sudėliojo visus taškus į vietą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 90:46 (25:19, 24:4, 17:17, 24:6)

„Nauja banga“ iššikapstė rungtynėse su „Lietuvos geležinkeliais“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:30 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ neturėjo vargo su „Naująją banga“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Nauja banga“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 16:48 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nauja banga“ įrodė pranašumą prieš BC „Rhino“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:07 val.)„Nauja banga“ užduso KM „Žalgirio“ gynybos gniaužtuose (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:16 val.)BC „Straight“ sutrypė „Joldiją“ (110:39) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Nauja banga“ įveikė „Nebajerį“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 17:01 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Nauja banga“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:42 val.)„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Arkus“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 22:43 val.)