BC „Straight“ vs Gemavila (86:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Puikiai rungtynes pradėjusi „Gemavila“ neatlaikė rungtynių tempo ir nusileido BC „Straight“ ekipai

2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 22:17 val., peržiūros: 887

Trečiadienio vakarą Kauno TPMC didžiojoje salėje vyko C lygos B pogrupio etapo rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę BC „Straight“ su svečiais – „Gemavila“. Geras pirmasis kėlinys svečiams negarantavo ramybės. Po pertraukos perlaužę rungtynių eigą į savo pusę šeimininkai susitvarkė su varžovais ir pasiekė pergalę.

Rungtynes įspūdingu tempu ir užtikrintu pataikymu pradėjo „Gemavila“. Net 5 tritaškius per kėlinį įmetę svečiai greit susikrovė dviženklį pranašumą. 3 tritaškius įmetė P.Venclovas. Šeimininkai nesugebėjo atsakyti į priešininkų pasiūlytą žaidimo ritmą bei strigdami puolime leido oponentams susikrauti daugiau nei užtikrintą persvarą po pirmojo ketvirčio – 12:28.

Antrasis ketvirtis jau priklausė BC „Straight“ ekipai. Užtikrinčiau puolę bei taktikas gynyboje keitę šeimininkai užklupo svečius nepasiruošusius. Spaudimas išmušė iš vežių prieš tai užtikrintą kėlinį sužaidusius „Gemavilos“ krepšininkus. Nors D.Nemeikša („Gemavila“) bandė gaivinti komandos žaidimą dviem taikliais tritaškiais, tačiau nesėkmingai. Beveik pusę komandos taškų antrajame kėlinyje pelnęs A.Jakas padėjo savo komandai spurtuoti ir pasivyti savo priešininkus. Po dvidešimties žaidimo minučių – 39:42.

Po pertraukos šeimininkai pradėjo įrodinėti savo pranašumą. Didesnė patirtis BC „Straight“ komandai leido palaipsniui perlaužti rungtynių eigą į savo pusę. Vos 9 taškus per kėlinį pelniusi „Gemavilos“ komandą atidavė žaidimo kontrolę į varžovų rankas. 7 savo komandos taškus kėlinio pabaigoje pelnęs šeimininkų komandos žaidėjas L.Grėbliūnas padėjo BC „Straight“ komandai susikrauti 7 taškų pranašumą. Po trečiojo ketvirčio – 58:51.

Paskutinysis kėlinys intrigos į šį mačą nebeįnešė. Nors po svečių komandos žaidėjo P. Minkevičiaus taiklaus dvitaškio svečiai sumažino savo deficitą iki 5 taškų, tačiau klaidos gynyboje bei užtikrintas varžovų puolimas neleido pakovoti dėl pergalės. Rungtynes 86:75 laimėjo namuose žaidę BC „Straight“ ekipa.

Komandos trenerio E. Rinkevičiaus (BC „Straight“) komentaras po pergalingo mačo:
„Turim daugiau patirties. Kelias varžybas iš eilės laimėjom lengviau, tai galvojom, kad lengvai laimėsim ir šiandien. Bet ne visą laiką taip lengva, kaip atrodo. Gerą kovą pirmam, antram kėliny parodė varžovai, bet paskui perimėm kontrolę. Pradėjom labai stipriai kaitaliot gynybos sistemas, pradėjom spausti ir jaunimas pasimetė.“

Jaunieji KM „Žalgiris“ krepšininkai kaip renkiant davė kovos BC „Straight“ komandai (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Gemavila“ atėmė pergalę iš BC „Rhino“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:02 val.)Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Straight“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:51 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė BC „Straight“ ir žengia į didįjį C lygos finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:28 val.)Visas rungtynes pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ subyrėjo paskutinėmis minutėmis (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:22 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė BC“Straight“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:57 val.)20 taškų deficitą panaikinę „Gemavilos“ krepšininkai palaužė „Spartą“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:12 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis lėmė „Ryterna Group“ komandos pergalę (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:55 val.)