Ryterna Group vs BC „Straight“ (71:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 30 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą

2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 11:52 val., peržiūros: 1066

Spalio 30 d. vakarą Kaune energijos sporto salėje „Ryterna Group“ savoje aikštelėje priėmė svečius BC „Straight“ ekipą.

Nugalėtojui išaiškinti pritrūko 40-ties minučių ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Šios 5 minutės sėkmingesnės buvo svečiams BC „Straight“ komandai ir jiems pavyko išsivežti pergalę nugalėdami „Ryterna Group“ komandą rezultatu 75:71 (16:12; 19:22, 11:12; 19:19; 10:6).

Rungtynės vyko gana atkakliai, pirmame kėlinuke kiek geriaus sekėsi svečiams (16:12)

Antrame ketvirtyje šeimininkai beveik atstatė pusiausvyrą (35:34)

Po didžiosios petraukos komandos taliau žaidė taškas į tašką ir iki pat pagrindinio rungytnių laiko pabaigos nepaaiškėjo kuri komanda stipresnė. Varžovėms teko žaisti pratęsimą.

Jame kiek geriau sekėsi BC „Straight“ komandai kuri po G.Navicko, A.Jako ir S.Karaliaus baudų metimų įtvirtino sunkią pergalę rezultatu 75:71

Nugalėtojų gretose taškus pelnė A.Eitutis 15, N.Moisas ir L.Grėbliūnas po 13, S.Karalius ir A.Jakas po 12.
Pralaimėjusiems E.Straigis įmetė 26 taškus, A.Silvestravičius 14, E.Jasėnas 13 taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2018 lapkričio 06 d., 23:10 val.
Ne, dėl netikėtai iškilusių problemų statistikos nebus.
sakuraba2018 lapkričio 06 d., 12:01 val.
Laba...statistikos nebus...?
BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis lėmė „Ryterna Group“ komandos pergalę (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:55 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:25 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Tris kėlinius kovoję „Baltic Transline“ palūžo ketvirtajame ir atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:00 val.)BC „Straight“ sutrypė „Joldiją“ (110:39) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:42 val.)