Tie geresni vs GZP – 2 (84:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Antrą rugtynių pusę geriau sužaidę „Tie geresni“ įveikė „GZP ‒ 2“ komandą

2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 21:22 val., peržiūros: 666

Ketvirtadienio pavakarę VDU „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje vyko C lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Tie geresni“ su svečiais „GZP – 2“ krepšininkais. Po pertraukos didesnę rotaciją turėję šeimininkai įrodė savo pranašumą prieš varžovus.

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką. Kiek geresnę atkarpą kėlinio viduryje sužaidė svečiai, kurie laimėjo 2 minučių atkarpą 9:0 bei išsiveržė į priekį 6 taškų persvara. Tylą puolime „Tie geresni“ nutraukė L. Steponavičiaus bei A. Šalaševičiaus dėka, kurie patraukė komandą į priekį, kad „GZP – 2“ krepšininkai nenutoltų dar toliau. Po pirmųjų 10 minučių – 18:20.

Antrajame ketvirtyje ir toliau aikštėje vyko arši kova. Nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnio pranašumo prieš varžovus bei kiek nutolti. Rezultatas didžiąją kėlinio dalį buvo lygus. Prieš pertrauką visiška lygybė – 37:37.

Trečiasis ketvirtis jau priklausė šeimininkams. „Tie geresni“ smeigę vieną po kito tritaškį varė į neviltį gynyboje vėlavusius svečius. Nors E. Jakavičiaus bei J. Pilecko tritaškiai bandė gaivinti „GZP – 2“ komandą, tačiau kėlinio pabaiga visiškai priklausė šeimininkams. 10:0 spurtas, kurio metu 2 tritaškiai skrodė tinklelį, buvo didžiulis žingsnis link pergalės. Po trečiojo ketvirčio – 65:51.

Paskutinysis kėlinys prasidėjo 5 be atsako E. Jakavičiaus („GZP – 2“) taškais. Atrodė, kad svečiai dar gali sugrįžt į mačą. Tačiau vėl klaidos „GZP – 2“ gynyboje bei gerai organizuotas šeimininkų puolimas didino atotrūkį tarp komandų. Svečiams kėlinio pabaigoje nebepavyko priartėti prie varžovų bei taip dar atkurti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:67.

R. Ašmenos („Tie geresni“) komentaras po pergalingų rungtynių:
„Pergalę padėjo pasiekti ilgas žaidėjų suolelis, turėjom, kaip pasirotuoti. Turėjom stiprią aukštaūgių liniją, kuri patempė komandą.“

„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)Pirmąją akrintamųjų pergalę iškovojo „Tie geresni“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:51 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „GZP – 2“ ekipos pergalę (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Sparta“ turėjo pripažinti „GZP – 2“ pranašumą (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:51 val.)Tik po atkaklios kovos „Tie geresni“ palaužė „Resmila.lt“ ir žengia toliau į ketvirtfinalį (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 21:53 val.)