Baltic Master & Kauno NTI-PN vs Lietuvos geležinkeliai (60:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 19:39 val., peržiūros: 869

Trečiadienį, lapkričio 7 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ bei svečių „Lietuvos geležinkeliai“. Aikštelės šeimininkai pirmąją rungtynių pusę užbaigė su trenksmu ir įgijo gan solidų pranašumą, kuris juos lydėjo iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynes komandos pradėjo gausybe pramestų metimų iš patogių ir ne visai patogių situacijų. Sužaidus pusę ketvirčio, svečiai buvo pelnę vos du taškus. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nesikeitė. „Lietuvos geležinkeliai“ dažnai kartodavo savo metimus, tačiau jie tikslo nepasiekė, o komandos kėlinuką baigė lygiu žaidimu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 10:10. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje komandos ir toliau strigo puolime, didžioji dalis metimų skriejo pro šalį. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, aikštelės šeimininkai smeigė tris tolimus metimus paeiliui ir įgijo jau devynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipai pavyko įgyti jau ir dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:16.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo taikiklį kiek susiderinę „Lietuvos geležinkeliai“. Jie netrukus braukė savo atsilikimą iki keturių taškų. Visgi, tuomet tris tritaškius vėl smeigė aikštelės šeimininkai ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką kiek geriau atrodė svečiai, kuriems pavyko sumažinti atsilikimą perpus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 41:36. Lemiamo ketvirčio metu svečiai vis bandė persverti rezultatą, tačiau jų pastangos buvo bevaisės. Praktiškai į kiekvieną sėkmingą „Lietuvos geležinkelių“ ataką, tuo pačiu atsakydavo ir aikštelės šeimininkai. Likus žaisti keturias minutes, skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki dviženklio. Per likusį rungtynių laiką svečiams nepavyko sumažinti atsilikimo ir pakovoti dėl pergalės, tad „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 60:51.

„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė „0Septyni“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:53 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:56 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas nugalėdami „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 20:48 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)Permainingose rungtynėse „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „ExMarkets“ (62:56) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė vienus iš grupės lyderių ‒ KM „Žalgirį“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:03 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)„Nauja banga“ iššikapstė rungtynėse su „Lietuvos geležinkeliais“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:30 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)