MRU VSF vs Grande (69:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ įveikė „Grande“

2017 spalio 17 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 915

Spalio 17 dieną „VRM“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „MRU VSF“ priemė svečius „Grande“. Abiems komandoms šios rungtynės buvo pirmos.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, abi komandos sunkiai rasdavo būdus pelnyti taškus. Ketvirtą minutę rezultatas buvo lygus (4:4). Šeštą minutę šeimininkų pranašumas padidėjo iki keturių taškų (9:5). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai, o „MRU VSF“ pavyko išsaugoti įgytą persvarą (13:8).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Grande“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (8:14). Visgi trečią minutę „MRU VSF“ varžovų spurtą nutraukė ir vėl nutolo nuo varžovų (20:14). Vėliau persvarą didino „MRU VSF“. Šeimininkai septintą minutę turėjo 13 taškų pranašumą (29:16). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 10 taškų (38:28).

Antrą trečio kėlinio minutę „MRU VSF“ pirmavo rezultatu 40:29. Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Grande“ (40:38). Visgi septintą minutę varžovų spurtą šeimininkai nutraukė, o po dviejų taiklių jų metimų komandas skyrė septyni taškai (45:38). Prasidėjus devintai minutei paskutinius taškus kėlinyje pelnė „Grande“, palikę varžovams penkių taškų persvarą prieš lemiamą kėlinį (45:40).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui tritaškį pataikė „Grande“ (45:43). Devintą minutę priekyje vis dar buvo „MRU VSF“, bet vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Grande“ (46:51). Pamažu persvarą susigrąžino „MRU VSF“, kurie aštuntą minutę turėjo aštuonių taškų persvarą (61:53). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Grande“ intrigos neatkūrė. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:58. „MRU VSF“ iškovojo pirmą pergalę, o „Grande“ pralaimėjo pirmą kartą.

„MRU VSF“ komandos treneris K.Surplys: „Pirmoje rungtynių pusėje šiek tiek pirmavome, antroje pusėje daugiau. Manau, pasirodė mūsų energingumas didesnis. Esame atrodo jaunesni už varžovus, greitesni. Gale rungtynių sukrito tritaškiai, greitos atakos. Mėgstame žaisti greitai, tritaškiais dažnai remiamės. Įgijome persvarą ir užtikrintai laimėjome rungtynių pabaigą.“

Rungtynių pabaigoje spurtavusi „Kauno Rami“ įveikė „Grande“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:27 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„Randeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „MRU VSF“ komandą (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:42 val.)Tik ketvirtame kėlinuke savo žaidimą atradę „MRU VSF“ įveikė „Resmila.lt“ krepšininkus (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:34 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „MRU VSF“ krepšininkai (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:50 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)