Alumnita vs MRU VSF (51:100)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 24 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus

2017 spalio 24 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 1073

Antradienį, spalio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų „Alumnita “ ir „MRU VSF “. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti „MRU VSF “ komandos pranašumas. Nors „Alumnita “ dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje bandė sumažinti rezultatą, tačiau viską į vietas sudėliojo galingas „MRU VSF “ spurtas rungtynių antrajam kėlinyje.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „MRU VSF “ komanda, kurie įgijo dviejų taškų pranašumą. „MRU VSF “ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „MRU VSF “ pavyko padidinti savo rezultatą 19:25.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „MRU VSF “, o „Alumnita “ komandai šis kėlinys visiškai nesisekė, buvo pramesti daug metimų, o pataikyta tik 3 taškai per kėlinį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 22:47.

Po ilgosios pertraukos „MRU VSF “ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo 38:73.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „MRU VSF “ iškovos triuškinančią pergale, rezultatu 51:100.

„MRU VSF “ komandos kapitonas K.Surplys: „Šiandien manau laimėjo jaunatviška energija, patirtis.“ Paklaustas, ką galėtų išskirti savo komandoje, komandos kapitonas atsakė: „ Komandiškas darbas, buvome, kaip vienas kumštis. Gerai sužaidėm rungtynes, tai pat buvo daug pataikytų metimų.“

„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)„BK Centre“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Alumnita“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:51 val.)Tik ketvirtame kėlinuke savo žaidimą atradę „MRU VSF“ įveikė „Resmila.lt“ krepšininkus (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:34 val.)„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:09 val.)„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:13 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)