Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Alaina (46:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tragiškai atakavę „Sabonio KC“ turėjo pripražinti „Alainos“ pranašumą

2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 20:14 val., peržiūros: 603

Pirmadienį A.Sabonio KC salėje įvyko Įmonių C pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Sabonio KC“ (5/4) ir svečių teisėmis atvykę „Alaina“ (2/5).

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau „Alaina“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir atitrūko nuo varžovų ( 5:9). Per likusį laiką abiems ekipos sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau svečiai išlaikė pranašumas savose rankose ( 8:15). Antrame kėlinyje „Alainai“ atsirišo krepšys iš tolimos distancijos, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 16:28). Likus žaisti tris minutes „Sabonio KC“ įjungė aukštesnę pavarą, bet „Alaina“ sugebėjo atstatyti turėtą pranašumą – 25:34.

Po ilgosios pertraukos „Alaina“ toliau žaidė užtikrintai puolime, o „Sabonio KC“ tik penktąją žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus kėlinyje ( 27:44). Šeimininkai toliau demonstravo tragišką pataikymą, o „Alaina“ užtikrintu žaidimu didino pranašumą ( 31:50). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, kur „Alaina“ išlaikė pranašumą savose rankose ir finalinė sirena skelbė svečių pergalę, rezultatu – 46:59 (8:15, 17:19, 6:16, 15:9)

Po laimėtų rungtynių „Alaina“ ekipos treneris, V.Čypas, kalbėjo:

„Pergalę skiriame Karoliui Dulinskui, kurima šianakt gimė dukra. Ačių saboniukams.“

„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73) (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:15 val.)Negausiai susirinkę „Krugės kariai“ sutriuškino „Alainą“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:46 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 00:10 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)