Huawei vs Elektrėnų „Pastolinis“ (110:68)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 1678

Lapkričio 27 dieną, 20:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Huawei“ (šeimininkai) ir Elektrėnų „Pastolinis“ (svečiai). Abi komandos šį vakarą susirinko labai negausiai, bet žaidėjams tikrai netrūko energijos ir jėgų. Vis tik ekipų lygis šiai dienai skiriasi labai stipriai, tad „Huawei“ savo klasę įrodė jau pirmojo kėlinuko metu ir praktiškai visą susitikimo laiką tik didino savo persvarą. Elektrėnų „Pastolinis“ puolime atrodė neblogai, bet tiesiog tragiška gynyba leido varžovams pelnyti net 110 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 110:68.

Jau pirmosios rungtynių minutės parodė, kad „Huawei“ komanda nusiteikusi labai rimtai ir jų spurtas 9:0 privertė varžovus paprašyti pertraukėlės. Nuo to momento pastebimai atsigavo ir Elektrėnų „Pastolinis“ komandos puolimas, tačiau gynyboje ir toliau ekipa atrodė labai prastai. „Huawei“ komanda turėjo ūgio pranašumą, tad tuo naudojosi ir kova po krepšiais buvo bene pagrindinis jų ginklas. Nors abi komandos ir išlaikė milžinišką tempą, bet Elektrėnų „Pastolinis“ vis tiek nesugebėjo pagauti varžovų greitose atakose, o šie smaginosi galingai dėdami kamuolį į krepšį. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 56:33.

Didelių permainų neįvyko ir po ilgosios pertraukos, skirtumas vis dar augo, o „Huawei“ artėjo lengvos pergalės link. Nesulaikomai „Huawei“ gretose žaidė du aukštaūgiai A.Tilindė ir P.Balčiūnas, šie krepšininkai kartu surinko daugiau nei 100 naudingumo balų ir toks puikus jų pasirodymas leido ekipai nesunkiai perkopti ir 100 taškų ribą. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir „Huawei“ be didelių rūpesčių įveikė varžovus milžinišku skirtumu, rezultatu 110:68.

Huawei: Povilas Balčiūnas – 38 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Arnas Tilindė – 37 tšk. (11 rezult. perd.), Žymantas Jašinas – 14 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 11 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“: Povilas Makūnas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Paškevičius – 16 tšk., Eitautas Visockas – 10 tšk.

„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)KK „13“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 12:00 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ iškovojo pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:23 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 20:50 val.)