BC „Straight“ vs Brentex Trailer (58:40)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 19:30 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“

2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 2023

Antradienį, gruodžio 6 dieną, Petrašiūnų mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „Straight“ ir svečių „Brentex Trailer“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę aikštės šeimininkai laikui bėgant atotrūkį tik didino, ko pasekoje pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 58:40 (14:6, 15:6, 22:11, 7:17).

Susitikimo pradžioje komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau vis dažniau į greitą puolimą pabėgdavę šeimininkai po pirmo kėlinuko turėjo aštuonių taškų atotrūkį.Antrojo kėlinuko pradžioje „Brentex Trailer“ dar kiek sušvelnino deficitą, tačiau čia pat sekė BC „Straight“ ekipos spurtas 12:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki devyniolikos taškų. Vis tik, pirmą rungtynių pusę taikliu dvitaškiu metimu užbaigę svečiai dar nežymiai sušvelnino deficitą. 29:12.

Po ilgosios pertraukos žaidimas dar kurį laiką klostėsi apylygiai, tačiau vėliau ėmė kartotis rungtynių pradžioje buvęs scenarijus. Ir vėl spurtavę aikštės šeimininkai pelnė devynis taškus iš eilės ir atitrūko 28-ių taškų skirtumu. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo tik formalumas, todėl BC „Straight“ šiek tiek atsipalaidavo. Tuo pasinaudojęs D. Greivys smeigė tris tolimus metimus iš eilės ir taip sumažino savo komandos deficitą iki aštuoniolikos taškų. 58:40.

BC „Straight“: Mindaugas Vitkauskas – 18 tšk., Edvinas Rinkevičius – 18 tšk., Tomas Laucevičius – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

„Brentex Trailer“: Donatas Greivys – 11 tšk., Martynas Jašinskas – 8 tšk., Šarūnas Mickus – 6 tšk.

„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)