Kauno TPMC ‒ 2 vs Elektrėnų „Pastolinis“ (99:91)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 25 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“

2016 spalio 25 d., Antradienis, 20:50 val., peržiūros: 1408

Antradienį, spalio 25 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno TPMC – 2“ ir svečių Elektrėnų „Pastolinio“ ekipų. Nuo pat pradžių tarp komandų užvirė atkakli bei kieta kova, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę šeimininkai į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę. 99:91 (24:22, 17:25, 28:26, 30:18).

Susitikimą kiek geriau pradėję svečiai ilgai iniciatyvos savo rankose neišlaikė. Vis tik, rezultatą į savo pusę persvėrę „Kauno TPMC – 2“ ekipos žaidėjai taip pat ilgai neišsilaikė ir, įpusėjus kėlinukui, Elektrėnų „Pastolinis“ vėl perėmė iniciatyvą. Toks scenarijus kartojosi dar kelis kartus, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko dviejų taškų pranašumą turėjo šeimininkai. (24:22). Antrojo ketvirčio pirmoji pusė buvo analogiška pirmajam kėlinukui – abi ekipos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau artėjant ilgajai pertraukai svečių krepšininkai surengė spurtą 4:11 ir ilsėtis išėjo turėdami šešių taškų atotrūkį. 41:47.

Po ilgosios pertraukos „Kauno TPMC – 2“ į priekį tolimais metimais tempė P. Glaniauskas, tačiau svečių gretose nesulaikomai žaidęs D. Gervickas neleido varžovams pernelyg priartėti. Nepaisant to, spurtą 12:0 surengę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo keturių taškų pranašumą. Kiek vėliau vytis bandę svečiai vis labiau strigo priešininkų gynyboje, tačiau kėlinuko pabaigoje sugebėjo sužaisti rezultatyvią atkarpą bei ir vėl išsiveržti į priekį. (69:74). Lemiamos rungtynių dalies pradžioje varžovus į lengvą nokdauną pasiuntė R. Vičkačkos tritaškis metimas, tačiau pačiu laiku atsigavę šeimininkai surinko aštuonis taškus be atsako ir vėl įgijo minimalų pranašumą. Vėliau ekipos viena po kitos keitėsi taškais, ko pasekoje pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau rungtynių pabaigoje žymiai užtikrinčiau sužaidę „Kauno TPMC – 2“ ekipos žaidėjai atitrūko ir iškovojo jau antrą pergalę. 99:91.

Po pergalės nugalėtojų treneris kalbėjo: „Pradžioje pradėjome žaisti penketais. Išėjo antrasis penketas, todėl šiek tiek silpniau buvo gynyboje, tačiau pirmasis penketas, kaip sakant, pasiėmė savo rungtynių tempą į rankas ir to pasekoje antra pergalė kišenėje“.

„Kauno TPMC ‒ 2“: Nikas Trumpelis – 19 tšk., Povilas Glaniauskas – 18 tšk., Andrius Jusevičius – 14 tšk., Andrius Bubelis – 10 tšk. (14 atk. kam.), Vitalius Mockus – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Elektrėnų „Pastolinis“: Darius Gervickas – 28 tšk. (5 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Rytis Kijanskas – 15 tšk., Lukas Jurkevičius – 12 tšk., Povilas Makūnas – 11 tšk., Rytis Vičkačka – 11 tšk.

Po atkaklios kovos „KMAIK“ iškovojo pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:23 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Compensos“ ekipą (2016 spalio 18 d., antradienis, 20:31 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)