Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Grande (73:66)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Grande“ ir žengė į „C“ lygos pusfinalį

2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 23:27 val., peržiūros: 1537

Sekmadienį, balandžio 4 -ąją dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko Kauno „Švyturio“ krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių antrosios poros rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Birštono SC ‒ „Olimpo“ ir svečių teisėmis žaidę „Grande“ krepšininkai. Pirmasis šių komandų susitikimas baigėsi birštoniečių pergale rezultatu – 84:49.

Rungtynes abi komandos pradėjo rezultatyviai. „Grande“ pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą ir beveik pusę ketvirčio kontroliavo žaidimą – 7:10. Birštono SC ‒ „Olimpo“ krepšininkai antroje kėlinio pusėje įsižaidė ir persvarė rezultatą savo naudai (13:12), tačiau kėlinuko pabaigoje svečiai sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir padidino persvarą iki 4 taškų – 17:21. Antrojo kėlinio pradžioje šeiminingai įjungė aukštesnę pavarą ir po atkarpos 8:0 vėl buvo priekyje (25:21), bet įpusėjus kėliniui „Grande“ krepšininkai vėl kvėpavo varžovams į nugarą – 31:30. Likus žaisti dvi minutes Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkai vėl pagavo savojo žaidimo bangą ir po spurto 8:1 išsiveržė į priekį 9 taškais. Visgi paskutinė kėlinio ataka priklausė svečiams ir po taiklaus A.Šuopys metimo komandas skyrė penki taškai – 39:34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai trečią kėlinuką ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose ir sužaidus šešias minutes turėjo 9 taškų persvarą. Tačiau „Grande“ krepšininkai nesudėjo rankų ir besibaigiant kėliniui vėl priartėjo prie varžovų. Po lygiai sužaisto trečiojo kėlinio komandas skyrė tie patys 5 taškai – 54:49. Ketvirtame kėlinyje „Grande“ krepšininkai nejuokais kibo į atlapus Birštono SC ‒ „Olimpo“ krepšininkams. Šeimininkai niekaip negalėjo atitrūkti – įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė vos 2 taškai. Ketvirčio pabaiga sėkmingiau susiklostė šeimininkams, kurie vadimi brolių Knyšių pelnė keletą svarbių taškų ir palaidojo svečių viltis išlyginti seriją. Nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam teisėjo švilpukui Birštono SC ‒ „Olimpo“ komanda iškovojo pergalę rezultatu – 73:66 (17:21, 22:13, 15:15, 19:17) ir seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2:0. Pusfinalyje Birštono SC ‒ „Olimpo“ jau laukia akistata su „Legionu“, kurie ketvirtfinalyje taip pat „sausai“ 2:0 įveikė „KMAIK“.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Mangirdas Knyšius – 17 tšk., Evaldas Šerpenskas – 14 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Knyšius – 14 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tadas Miliūnas – 14 tšk.

Grande: Mantas Karauskas – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vilius Jacikas – 15 tšk., Tadas Vaitkunas – 12 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Birštono SC „Olimpas“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ komandą ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:08 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai ! (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 01:03 val.)Po Birštonas SC ‒ „Olimpas“ kojomis krito ir dar vienas B lygos favoritų (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:06 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)