BK Centre ‒ 2 vs United ‒ „R2P Sport“ (72:113)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 05 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“

2016 lapkričio 05 d., Šeštadienis, 14:54 val., peržiūros: 1619

Šeštadienį, lapkričio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos BK „Centre – 2“ ir svečių „United – R2P Sport“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę svečiai pasiekė daugiau nei užtikrintą pergalę rezultatu 72:113 (14:29, 16:33, 17:28, 25:23).

Jau pačioje rungtynių pradžioje A.Gedminas tolimais metimais pasiuntė varžovus į nokdauną, kurie per pusę kėlinuko sukrapštė vos tris taškus, kai, tuo tarpu, „United – R2P Sport“ surinko dvidešimt. Kiek vėliau aikštės šeimininkų puolimas kiek atsigavo ir jiems pavyko atsilikimą nežymiai sušvelninti. Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau dominavę svečiai skirtumą tarp komandų tik didino, ko pasekoje po dviejų kėlinių „United – R2P Sport“ pirmavo 32-iem taškais. 30:62.

Po ilgosios pertraukos ir toliau atsipalaidavę žaidę svečiai pakankamai lengvai rinko taškus, ko pasekoje skirtumas tarp komandų laipsniškai augo. Pavieniais metimais taškus rinkę BK „Centre – 2“ ekipos žaidėjai vis labiau klimpo, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė 43 taškai. Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau ir toliau visas pastangas dėję aikštės šeimininkai sugebėjo laimėti šį ketvirtį, tačiau tai nieko nebekeitė ir užtikrinta pergale džiaugėsi „United – R2P Sport“ ekipos žaidėjai. 72:113.

BK „Centre ‒ 2“: Pavel Kirilenko – 20 tšk. (10 atk. kam.), Denis Malinauskas – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Michael Zurabashvili – 15 tšk.

„United ‒ R2P Sport“: Andrius Gedminas – 20 tšk., Ignas Jančiukas – 18 tšk., Vaidas Valiulis – 13 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 15:40 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su BK „Centre ‒ 2“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 15:03 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)J. Mozerskio sezono rungtynėse „Ryterna Group“ lengvai įveikė BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:29 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„United ‒ R2P Sport“ tritaškių lietus nuplovė „Dumblą“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:50 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)United ‒ „R2P Sport“ komandos tritaškių lietus paskandino „MRU VSF“ ekipą (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:38 val.)