Kauno liberalai vs BC „Boom“ (63:76)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno liberalai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą

2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 1385

Kovo 30 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno liberalai“ priemė svečius BC „Boom“ komandą.

Rungtynes geriau pradėjo „Boom“. Po septynių be atsako pelnytų svečių taškų „Kauno liberalai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos pirmus taškus rungtynėse pelnė „Kauno liberalai“ (3:7). Į tai „Boom“ atsakė dar dviem taikliais metimais (3:11). Netrukus spurtą pradėjo „Kauno liberalai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (11:11). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (14:14).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų dvitaškiu (16:14). Komandos žaidė lygiai. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė vienas taškas (22;23). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Boom“ (22:28). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Kauno liberalai“, kuriems pavyko sumažinti varžovų persvarą iki vieno taško (29:30).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Boom“. Jie pelnė devynis taškus be atsako, o „Kauno liberalai“ paprašė minutės pertraukėlės (29:39). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Kauno liberalai“ (32:39). Šeštą minutę komandas skyrė tik keturi taškai, bet po geresnės atkarpos „Boom“ vėl atitrūko (35:44). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o „Boom“ išsaugojo pranašumą (44:54).

Ketvirto kėlinio pradžioje apsikeitė taikliais tritaškiais (47:57). Vėliau komandos žaidė lygiai, o ketvirtą minutę komandas skyrė 11 taškų (52:63). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Boom“ (52:70). Po „Kauno liberalų“ minutės pertraukėlės šeimiminkai šiek tiek priartėjo, bet intrigos atkūrti nebesugebėjo (63:76). Antras aštunfinalio rungtynes komandos žais balandžio 6 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje.

„Boom“ treneris L.Gudaitis: „Gan nervingai šiandien žaidėme, įsivėlėme į gan chaotišką žaidimą. Kai kurie žaidėjai su savo nervais nelabai susitvarkė. To pasekoje žaidimo kokybė buvo nekokia. Džiaugiamės, kad rungtynių pabaigoje pavyko spurtuoti ir įgyti lemiamą pranašumą.“

Kauno liberalai: Martynas Balkus – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Gytis Rūkas – 14 tšk. (9 rezult. perd.), Paulius Giedraitis – 11 tšk.

BC „Boom“: Dovydas Jurkevičius – 29 tšk., Paulius Mitkus – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Simonas Ramanauskas – 8 tšk.

„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)„KMAIK“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Boom“ ekipą. (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:47 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)