BC „Gazuotas pienas“ vs Compensa (90:44)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 28 d., Penktadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą

2016 spalio 28 d., Penktadienis, 22:08 val., peržiūros: 1691

Spalio 28 dieną, 19:55 val., „Dainavos“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos BC „Gazuotas pienas“ (šeimininkai) ir „Compensa“ (svečiai). Šiose rungtynėse visiškai jokios intrigos neliko jau pirmojo kėlinuko metu. BC „Gazuotas pienas“ tvirtai kontroliavo rungtynių eigą ir su kiekviena minute vis didino savo pranašumą. „Compensa“ nesugebėjo nors kiek rimčiau pasipriešinti ir pralaimėjo susitikimą daugiau nei dvigubu rezultatu 90:44.

Nors pirmosios minutės vyko gana lygiai, bet BC „Gazuotas pienas“ labai greitai ėmė tolti, o prie to labiausiai prisidėjo puiki komandos gynyba. „Compensa“ susidurdavo su problemomis vos perėjus vidurio liniją, o jų klaidos praktiškai visuomet baigdavosi greitomis šeimininkų atakomis. Jau pirmojo kėlinuko metu skirtumas tarp komandų tapo dviženklis, bet visiškas BC „Gazuotas pienas“ komandos dominavimas pasijautė antrojo kėlinuko metu. Aklina šeimininkų gynyba daugiau nei 7 minutes išlaikė varžovus visiškai be taškų ir tik tuomet sudėtingu tritaškiu pavyko pasižymėti J. Medekšui. Beja, tai buvo vieninteliai „Compensos“ taškai antrame kėlinuke. Toks galingas šeimininkų žaidimas leido jiems pirmauti net 48:14.

Nors antroje susitikimo pusėje BC „Gazuotas pienas“ ir toliau dominavo aikštelėje, bet komanda aiškiai atsipalaidavo gynyboje ir leido varžovams gerokai padidinti rezultatyvumą. Abi komandos suprato, kad likęs laikas tėra formalumas, tad krepšininkai atsipalaidavo, aikštelėje gerokai padaugėjo chaotiško žaidimo ir ne visuomet logiškų sprendimų. Šeimininkai viso susitikimo metu išlaikė milžinišką distanciją ir rinko dvigubai daugiau taškų nei varžovai. Susitikimas baigėsi daugiau nei triuškinama BC „Gazuotas pienas“ pergale, rezultatu 90:44.

BC „Gazuotas pienas“ komandos treneris Jomantas Eibukas rungtynes komentavo trumpai: „buvo lengva treniruotė“

BC „Gazuotas pienas“: Pijus Mykolaitis – 24 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Kokoška – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Žūtautas – 11 tšk. (5 perimt. kam.), Martynas Stonkus – 11 tšk.

Compensa: Mindaugas Samuolis – 10 tšk., Donatas Jokšas – 8 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Justas Medekšas – 8 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Linas2016 lapkričio 06 d., 18:12 val.
na turbūt nesupranta, kad dabar A lyga realiai yra buvusių B lygos pajėgumų...
Anonimas2016 lapkričio 06 d., 17:26 val.
Kolega, ar skaitėte nuostatus? :)

Komanda gali registruoti 2 žaidėjus, turinčius „Švyturio“ – Kauno krepšinio A lygos 2016/2017 metų sezono licencijas
Anonimas2016 lapkričio 06 d., 15:36 val.
kodel gazuotam piene gali zaisti pijus mikolaitis jei jis zaidzia a lygoje ir spalio 20 d jau suzaides varzybas a lygoje,kaip jisai gali tada spalio 28 d zaisti c lygoje? manau turetu buti irasytas pralaimejimas uz nesilaikyma nuostatu
„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)„KMAIK“ be didelio vargo įveikė „Compensa“ ekipą. (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)BC „Gazuotas pienas“ dėl pergalės pernelyg nepersistengė (2016 lapkričio 18 d., penktadienis, 21:36 val.)Nukraujavęs BC „Gazuotas pienas“ priešinosi tik tris kėlinius (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 21:38 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)