Kauno NTI-PN vs Advokatų kontora „Konsus“ (63:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Advokatų kontora „Konsus“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“

2016 spalio 25 d., Antradienis, 00:02 val., peržiūros: 1502

Pirmadienį, spalio 24 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno NTI-PN“ bei svečių Advokatų kontoros „Konsus“. Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo šeimininkų ekipai, kadangi jiems sunkiai sekėsi rinkti taškus bei stabdyti savo varžovų rezultatyvius išpuolius. Vienu metu „Konsus“ turėjo net 21 taško pranašumą, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis trečiajame kėlinyje. Jame visa galva pranašesni buvo šeimininkai, o ketvirtajame kėlinyje jie galiausiai ir įsiveržė į priekį. Visgi, daugiau patirties turinti „Konsus“ ekipa protingai sužaidė rungtynių pabaigą bei iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo būtent šeimininkų ekipa. Jie kėlinio pradžioje sėkmingai gynėsi ir sužaidus tris minutes, pirmavo 6:2. Vigi, tuomet aukštesnę pavarą įjungė „Konsus“ ekipa ir surengė net 14:0 spurtą, kuris leido jiems įgyti jau dviženklį pranašumą. Kėlinuką komandos užbaigė pelnydamos dar po kelis taškus, o labiausiai „Konsus“ ekipoje pasižymėjo P.Mickūnas ir L.Jasevičius, kurie surinko didžiąją dalį komandos taškų – net 19. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 9:21. Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai po truputį didino savo atotrūkį besinaudodami chaotišku „NTI-PN“ ekipos puolimu bei padarytų klaidų gausa. Svečius į priekį tempė tie patys žaidėjai, o kėlinukui einant į pabaigą, „NTI-PN“ ekipos deficitas siekė jau 21 tašką. Visgi, prieš pat kėlinio pabaigą šeimininkams pavyko šiek tiek apkarpyti tą deficitą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:44.

Trečiąjį kėlinuką tiesiog nuostabiai pradėjo šeimininkai. Jie pataikė tris dvitaškius paeiliui, tuomet praleido du taškus, tačiau į tai atsakė dviem taikliais tritaškiais ir sumažino varžovų pranašumą iki aštuonių taškų. Po minutės pertraukėlės atsigavę „Konsus“ krepšininkai stabilizavo žaidimą ir komandos žaidė jau taškas į tašką iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 46:54. Lemiamą ketvirtį su trenksmu pradėjo „NTI-PN“ ekipa. Jie spurtavo 11:0 ir šis spurtas jiems padėjo išsiveržti į priekį bei įgyti trijų taškų pranašumą. Galiausiai, sužaidus beveik pusę kėlinio, „Konsus“ atidarė savo taškų kraitį šiame kėlinyje bei pelnė keturis taškus paeiliui. Visgi, tuomet dar vieną tolimą bombą smeigė šeimininkai bei vėl persvėrė rezultatą. Tačiau tuomet šeimininkai krito į duobę bei nesugebėjo sėkmingai užpulti varžovų krepšio, o didžiausia bėda buvo ta, kad jiems ir gynyboje sekėsi nekaip. Jie pražangomis stabdė P. Mickūną, kuris didžiąją dalį savo mestų baudos metimų pataikė bei taip leido „Konsus“ ekipai įgyti kiek tvirtesnį pranašumą. Galiausiai to ir užteko „Konsus“ ekipai. Nors jie susirinko tik penkiese, tačiau daugiau žaidybinės praktikos turėję svečiai, rungtynių pabaigoje pranoko savo varžovus bei sezoną pradėjo pergale. Galutinis rungtynių rezultatas 63:69.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 19 tšk., Eduardas Mačiulis – 18 tšk. (5 perimt. kam.), Mindaugas Zaikauskas – 11 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Povilas Mickūnas – 30 tšk. (9 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 22 tšk. (14 atk. kam.), Adomas Gendvilas – 13 tšk.

Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iššvaistė net 20 taškų pranašumą, bet palaužė „Laipsnius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ turėjo lengvą treniruotę su „Return“ krepšininkais (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:59 val.)„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)Rungtynių pradžioje snaudusi Advokatų kontora „Konsus“ po ilgosios pertraukos lengvai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:53 val.)