Compensa vs KMAIK (41:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„KMAIK“ be didelio vargo įveikė „Compensa“ ekipą.

2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 1789

Sekmadienį, lapkričio 6 dieną, J. Dopkevičiaus progimnazijoje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Compensa" ir svečiuose žaidę "KMAIK" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "KMAIK" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (7:22). Antrame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet vis dar priekyje buvo svečiai – (19:37). Trečiame kėlinyje "Compensa" krepšininkai papuolė į duobę, pralošė kėlinį trigubai ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (25:56). Ketvirtame kėlinyje svečiams pavyko išlaikyti įgytą pranašumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (41:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "KMAIK" ekipos taškais, vėliau sekė 2 pelnyti "Compensa" ekipos taškai ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (2:4). Prabėgus dar 2 minutėms ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau tik vienas taškas – (5:6). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis, svečiai po truputi ėmė didinti atotrūkį ir likus žaisti nepilnas 2 minutes komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas – (5:16). Per likusį laiką "KAMIK" ekipa dar 4 taškais padidino skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (7:22).

Antrais kėlinys prasidėjo 6 iš eilės pelnytais svečių taškais, po kurių sužaidus apie 2 minutes komandas skyrė jau 21 taškas – (7:28). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "KMAIK" ekipa pirmavo rezultatu – (11:32). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje per daug nepasikeitė, nors ir šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą, bet po dviejų kėlinių komandas vis dar skyrė 18 taškų – (19:37).

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "KMAIK" ekipai, kuriai sužaidus 5 minutes pavyko laimėti atkarpą – (2:6), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 22 taškų – (21:43). Antroje kėlinio dalyje svečiai surengė dar vieną spurtą – (4:12), po kurio trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (25:55).

Ketvirtą kėlinį kiek geriau pavyko pradėti "Compensa" ekipai, kuriai sužaidus pirmas 4 minutes pavyko sumažinti skirtumą iki 25 taškų – (32:57). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus šeimininkai dar labiau priartėjo prie savo varžovų – (39:59). Visgi per likusį laiką "Compensa" ekipa išsisėmė, leido svečiams dar šiek tiek padidinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (41:69).

Po laimėtų rungtynių "KMAIK" ekipos kapitonas kalbėjo: "Nebuvo labai sunkios varžybos, pataikėme gerai, apsigynėme gerai. I.Šturma pirmą kartą pataikė gyvenime, dėl to ir laimėjome."

Compensa: Andrius Juravičius – 12 tšk., Mindaugas Samuolis – 10 tšk., Tomas Savickas – 6 tšk.

KMAIK: Imantas Šturma – 26 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Patašius – 16 tšk. (13 atk. kam.), Jonas Navackas – 8 tšk.

„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.) BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:08 val.)„KMAIK“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Boom“ ekipą. (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:47 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Hermis“ nepasinaudojo proga ir nusileido „Compensa“ penketukui (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 14:55 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Compensos“ ekipą (2016 spalio 18 d., antradienis, 20:31 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)