Kauno NTI-PN vs Elektrėnai (55:101)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą.

2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 18:12 val., peržiūros: 1563

Sekmadienį, spalio 25 dieną, Nepilnamečių tardymo izoliatorius – pataisos namų salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "NTI – PN" ir svečių teisėmis žaidę "Elektrėnai". Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (22:24). Antrame kėlinyje "NTI – PM" ekipa papuolė į duobę ir leido svečiams atitrūkti – (30:51). Antroje rungtynių dalyje savo žaidimo neradę šeimininkai, leido svečiams nesunkiai pabėgti į priekį ir rungtynės baigėsi rezultatu – (55:101).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Elektrėnų" ekipos laimėtą atkarpa – (2:11), vėliau sužaidus dar 2 minutes "NTI -PN" ekipai pavyko pelnyti 6 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų – (8:11). Sužaidus dar apie 4 minutes šeimininkams pavyko persverti rezultatą – (18:17). Visgi kėlinį geriau geriau užbaigti svečiams, kurie persvėrė rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:24).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių sužaidus 2 minutes priekyje buvo "Elektrėnai" – (26:30). Vėliau svečiams pavyko surengti spurtą – (0:19), po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 23 taškų – (26:49). Per likusį laiką "NTI -PM" ekipai pavyko užbaigti kėlinį pelnant 4 taškus iš eilės ir po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo 21 taškas – (30:51).

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių sėkminga atkarpa – (2:8), vėliau sekė dar viena laimėta atkarpa – (2:6) ir kėliniui įpusėjus "Elektrėnai" buvo priekyje – (36:64). Antroje kėlinio dalyje žaidimas tarp komandų šiek tiek išsilygino, bet sąlygas rungtynėms toliau dėstė svečiai. Po trijų kėlinių rezultatas buvo – (41:76).

Ketvirtasis kėlinys niekuo neišsiskyrė nuo antro ir trečio kėlinio. Svečiai toliau didino atsilikimą tarp komandų ir neketino atsipalaiduoti. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandas skyrė 40 taškų – (46:86). Per likusį laiką "Elektrėnai" dar 6 taškais padidino skirtumą tarp komandų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (55:101).

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 31 tšk. (19 atk. kam.), Deividas Šaginas – 8 tšk., Pijus Imbrasas – 6 tšk.

Elektrėnai: Lukas Jurkevičius – 31 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Evaldas Kertenis – 19 tšk. (25 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Eligijus Ašmena – 16 tšk., Rytis Vičkačka – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Paškevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd., 8 perimt. kam.)

„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Elektrėnai“ lengvai įveikė savo varžovus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)„Elektrėnai“ įveikė „ASU“ ekipą, bet į kitą etapą pateko „ASU“ krepšininkai. (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)„Elektrėnai“ užtikrintai apgynė namų sienas (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 16:29 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)