Kauno NTI-PN vs Laipsniai (56:81)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Laipsniai“ ‒ C lygos, mažosios taurės finalo ketverte.

2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 23:14 val., peržiūros: 1053

Kovo 30 dieną C lygos, „ALT reklama“ mažosios taurės pirmenybių ketvirtfinalyje, Nepilnamečių tardymo izoliatoriuje susitiko vietos „Kauno NTI-PN“ ir svečiai - „Laipsniai“. Šį susitikimą, kaip ir pirmąjį, laimėjo komanda „Laipsniai“ 81:56 (31:5 20:17 16:17 14:17)

Svečiai, pirmąjį rungtynių kėlinį, pradėjo atkarpa 12:0. Užsivedę „Laipsniai“ komandos krepšininkai pirmuosius taškus varžovams leido pelnyti tik sužaidus 4 minutes. Per likusią kėlinio dalį, nemažinę tempo, svečiai susikrovė triuškinantį, 26 taškų pranašumą. Po pirmųjų dešimties minučių 31:5 priekyje „Laipsniai“

Antrasis ketvirtis buvo kiek atkaklesnis. Šeimininkams šiame kėlinyje sekėsi kur kas lengviau pelnyti taškus ir ketvirtį pralošė vos 3 taškais 20:17, tačiau bendras rezultatas buvo vis dar triuškinantis. Po dviejų kėlinių 51:22 priekyje „Laipsniai“.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Kauno NTI-PN“ krepšininkai pradėjo kėlinį 10:3 ir taip aptirpdė atsilikimą iki 22 taškų. Per likusią ketvirčio dalį varžovai sugebėjo susigrąžinti turėtą pranašumą ir kėlinį užbaigė rezultatu 67:39.

Paskutinį kėlinį šeimininkai laimėjo 3 taškų skirtumu (17:14), tačiau sužaidus 40 minučių buvo aiškus „Laipsniai“ komandos pranašumas. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:56.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 33 tšk. (12 atk. kam., 11 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 7 tšk. (5 rezult. perd.), Eduardas Mačiulis – 6 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Jurkšaitis – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 12 tšk. (15 atk. kam.)

„Laipsniai“ laimėjo pirmąsias „C“ lygos Mažosios taurės pusfinalio rungtynes (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 21:13 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikę „KMAIK“ prasiskynė sau kelią į „Mažosios“ taurės finalą (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Laipsniai“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)Stipriausia „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažosios taurės komanda tapo „Laipsniai“ (2016 gegužės 07 d., šeštadienis, 00:27 val.)„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)Laipsniai stipriai atsirevanšavo Ryterna Group. (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:09 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)Vos penkiese į pirmas rungtynes susirinkę „Laipsniai“ palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:28 val.)Antroje rungtynių pusėje dominavę „Laipsniai“ įveikė „Green Death“ ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)