Grizliai vs R2P Sport ‒ S/M (73:88)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą.

2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 1649

Ketvirtadienį, lapkričio 5 dieną, Šv. Pranciškaus sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Grizliai" ir svečiai "R2P Sport – S/M". Rungtynes kiek geriau pradėjo "Grizliai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (24:16). Antrame kėlinyje svečiams pavyko atsitiesti ir persverti rezultatą – (34:42). Trečiame kėlinyje "R2P Sport – S/M" ekipa dar padidino skirtumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė 23 taškai – (44:67). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai sužaidė geriau, šiek tiek sumažino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:88).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Grizliu" 4 taškais iš eilės, vėliau savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti "R2P Sport – S/M" ekipai ir sužaidus 2 minutes rezultatu – (4:2) priekyje buvo šeimininkai. Sužaidus dar dvi minutes komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir rezultatas tapo lygus – (7:7). Prabėgus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus "Grizliams" pavyko surengti spurtą – (11:2), po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 9 taškų – (18:9). Per likusį laiką komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (24:16).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių 8 taškais iš eilės, kurie leido rezultatą išlyginti – (24:24). Sužaidus dar kelias minutes komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (32:31). Visgi antrą kėlinio pusę geriau pavyko sužaisti "R2P Sport – S/M" ekipai, kuri surengė spurtą – (2:11) ir po dviejų kėlinių priekyje jau buvo svečiai – (34:42).

Trečią kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie surengė pirmoje kėlinio dalyje dar vieną spurtą – (4:18), po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 18 taškų – (38:60). Antroje kėlinio dalyje "Grizlių" ekipai pavyko pristabdyti svečių puolimą, komandos apsikeitė keliomis atakomis ir po trijų kėlinių rezultatu – (44:67) priekyje buvo svečiai.

Ketvirtasis kėlinys šiek tiek geriau susiklostė šeimininkams, kuriems pavyko pradėti kėlinį spurtu – (9:2), po kurio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 16 taškų – (53:69). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų nepakito – (63:79). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams dar šiek tiek pavyko sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:88).

Po laimėtų rungtynių "R2P Sport -S/M" ekipos treneris kalbėjo: "Geros rungtynės buvo, kaip mažoje salėje gana neblogai sužaidėme."

Grizliai: Martynas Valaitis – 22 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Deividas Valatkevičius – 20 tšk., Tadas Navickas – 6 tšk. (11 atk. kam.)

R2P Sport ‒ S/M: Elvinas Kalūginas – 19 tšk., Andrius Šukys – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 12 tšk., Tomas Bietkis – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be vargo sutriuškino BC „BOOM“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 23:09 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)„R2P ‒ Sport S/M“ po permainingo ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:17 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)