Laipsniai vs KMAIK (80:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 15 d., Penktadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Laipsniai“ laimėjo pirmąsias „C“ lygos Mažosios taurės pusfinalio rungtynes

2016 balandžio 15 d., Penktadienis, 21:13 val., peržiūros: 1240

Balandžio 15 dieną A. Sabonio krepšinio sporto centre įvyko „C“ lygos Mažosios taurės pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose šeimininkų teisėmis žaidę „Laipsniai“ susitiko su „KMAIK“ krepšininkais. Verta paminėti, jog vakar abi šios ekipos susitiko ir Pavasario „Sportturo“ taurės Didžiosios taurės pusfinalyje, kuriame 74:83 triumfavo „KMAIK“.

Rungtynių pradžioje M. Patašiaus ir L. Palivano taiklūs metimai leido „Laipsniams“ pabėgti į priekį 10:5, tačiau I.Šturma dvitaškiu, o po to ir J.Navackas taikliu tritaškiu metimu išlygino rungtynių rezultatą 10:10. Tada darbo ėmėsi šeimininkų ekipos lyderis M.Liepa, kuris pelnė dešimt iš keturiolikos antroje kėlinuko pusėje pelnytų „Laipsnių“ taškų, ir šeimininkai atitrūko dviženkle persvara 24:14.

Antro kėlinuko pradžią sėkmingiau sužaidė „KMAIK“ krepšininkai, kurie po šešių iš eilės taškų sumažino šeimininkų persvarą iki 24:20, tačiau M. Liepos du tolimi metimai vėl atstatė „Laipsniams“ dviženklę persvarą 32:20. Iki kėlinuko pabaigos svečiams visgi pavyko truputį aptirpdyti varžovų persvarą ir įpusėjums rungtynėms rezultatas buvo 36:29.

Kaip ir antrojo kėlinuko pradžioje, taip ir trečiojo, „KMAIK“ krepšininkai buvo aktyvesni ir penki iš eilės I. Šturmos taškai padėjo sumažinti skirtumą iki keturių 38:34. Tačiau tada šešioms minutėms svečių ekipos puolimas visiškai sustojo, o tuo puikiai pasinaudojo „Laipsniai“, nutolę 47:34. Visgi, ketvirčio pabaigoje „KMAIK“ krepšininkams pavyko pataikyti kelis metimus ir sumažinti skirtumą iki 51:41.

Ketvirtajame kėlinuke „KMAIK“ krepšininkai pradėjo labai skubėti, ko pasekoje netaiklūs metimai sekė vienas kitą. Tuo tarpu kitoje aikštelės pusėje atsirišo krepšys „Laipsnių“ snaiperiams: T.Čeida pelnė tris tolimus metimus, S.Banaitis pataikė du, dar vieną pridėjo M.Liepa, taip pat ir M.Patašius po krepšiu buvo sunkiai sustabdomas ir šeimininkų pranašumas ženkliai padidėjo. Sėkmingai sužaistas ketvirtasis kėlinukas užtvirtino „Laipsnių“ persvarą ir leido iškovoti pirmąją pergalę pusfinalio iki dviejų pergalių serijoje. Galutinis rungtynių rezultatas 80:55.

„Tikriausiai labai norėjote atsirevanšuoti „KMAIK“ ekipai po vakarykščios nesekmės Pavasario „Sporrturas“ taurėje?“

„Laipsnių“ ekipos žaidėjas S.Banaitis: vakar, jo, paleidom jų tritaškininkus, kita lyga buvo, pralošėm. Šį kartą padarėme išvadas, kad daugiau reikia spaustis prie tritaškio linijos. Tą padarę, matėm, kad, iš tikrųjų, gerai einasi, patys pataikėme tritaškius ir ganėtinai lengva pergalė“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Laipsniai: Marius Liepa – 27 tšk., Mantautas Patašius – 19 tšk. (18 atk. kam., 7 rezult. perd.), Lukas Palivanas – 11 tšk.

KMAIK: Imantas Šturma – 17 tšk., Arnas Petrauskas – 16 tšk., Jonas Navackas – 9 tšk.

„Laipsniai“ ‒ C lygos, mažosios taurės finalo ketverte. (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Laipsniai“ antrą kartą įveikę „KMAIK“ prasiskynė sau kelią į „Mažosios“ taurės finalą (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)Stipriausia „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažosios taurės komanda tapo „Laipsniai“ (2016 gegužės 07 d., šeštadienis, 00:27 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 23:54 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Laipsniai“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)