BC „BOOM“ vs R2P Sport ‒ S/M (80:84)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą.

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 22:33 val., peržiūros: 1487

Sekmadienį, gruodžio 20 dieną, V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "BOOM" ir svečių teisėmis žaidę "R2P Sport – S/M" ekipa. Rungtynes kiek geriau pradėjo R2P Sport – S/M" ekipa, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (14:18). Antrasis kėlinys komandoms buvo labai rezultatyvus, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (39:45). Trečiasis kėlinys BC "BOOM" nebuvo sėkmingas, svečiams pavyko dar 2 taškais padidinti skirtumą tarp komandų – (60:68). Ketvirtame kėlinyje šeimininkams buvo pavykę priartėti prie varžovų, bet kėlinio galą geriau sužaidę svečiai išsaugojo minimalią persvarą ir šventė pergalę rezultatu – (80:84).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "R2P Sport – S/M" ekipos pelnytais taškais, netrukus tuo pačių atsakė BC "BOOM" ekipa ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (2:2). Sužaidus dar apie 4 minutes svečiams pavyko laimėti atkarpą – (4:8), po kurios "R2P Sport – S/M" įsiveržė į priekį rezultatu – (6:10). Antroje kėlinio dalyje prabėgus 3 minutėms BC "BOOM" ekipai pavyko išlyginti rezultatą – (12:12). Visgi kėlinį kiek tiksliau pavyko užbaigti svečiams, kurie pasibaigus kėliniui pirmavo rezultatu – (14:18).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių 5 pelnytais taškais, vėliau sekė šeimininkų sausa atkarpa – (0:11), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (24:23). Kėliniui įpusėjus komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, po kurių pirmaujanti komanda vis keitėsi ir tik likus žaisti nepilnas 2 minutes svečiams pavyko surengti spurtą – (4:10), po kurio kėlinys baigėsi rezultatu – (39:45).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "R2P Sport – S/M" ekipos laimėta atkarpa – (2:8), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą išaugo iki dviženklio – (41:53). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus, komandoms pavyko apsikeisti keliomis tiksliomis atakomis ir skirtumas tarp komandų išliko toks pats – (46:58). Antroje kėlinio dalyje sužaidus 3 minutes šeimininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 6 taškų – (58:64). Visgi kėlinį geriau užbaigę svečiai padidino skirtumą iki 8 taškų ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (60:68).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, vėliau "R2P Sport – S/M/" ekipai pavyko padidinti skirtumą iki 12 taškų ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (69:81). Antroje kėlinio dalyje BC "BOOM" kilo į lemiamą šturmą, laimėjo 4 minučių atkarpą – (9:2), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki 5 taškų – (78:83). Visgi rungtynių galą geriau sužaidę svečiai išsaugojo likusį skirtumą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (80:84).

Po laimėtų rungtynių "R2P Sport -S/M" ekipos treneris kalbėjo: "Labai smagiai šiandieną iš tikrųjų pasižaidėme, ilgą laiką laikėme atstumą nuo varžovų gana tokį neblogą ir gavosi taip, kad visi žmonės pažaidė kas atėjo. Paskutinės varžybos, Kalėdas eisime švęsti su pergalę."

Po pralaimėtų rungtynių BC "BOOM" ekipos treneris kalbėjo: "Iš tikrųjų rungtynėse buvo tokia atkarpa, kai varžovai įmetė daug tritaškių ir pirmoje dalyje jie tada pabėgo. Paskui pavyko suaktyvinti ties tritaškiu gynybą ir antroje dalyje buvo mažiau tų tritaškių, bet patys papuolėme į tokias situacijas, kur pasipildavo vaikiškos klaidos, kas iš to gaudavosi varžovams lengvi taškai. Rungtynių pabaigoje pavyko sumažinti skirtumą, bet per mažai laiko buvo likę ir nebe pavyko truktelėti iki pergalės."

BC „BOOM“: Artūras Lencevičius – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Gytis Jankauskas – 16 tšk., Andrius Urmulevičius – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Osvaldas Sarpalius – 10 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Tomas Bietkis – 20 tšk., Rytis Adžgauskas – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Kvedaras – 18 tšk. (11 atk. kam.), Justinas Pocius – 13 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be vargo sutriuškino BC „BOOM“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 23:09 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)„R2P ‒ Sport S/M“ po permainingo ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:17 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)