Kauno NTI-PN vs Savi (57:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Ketvirtame kėlinyje atsigavę „NTI ‒ PN“ privertė pasiduoti „Savi“ ekipą.

2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 20:15 val., peržiūros: 1296

Trečiadienį, sausio 13 dieną, Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "NTI – PN" ir svečių teisėmis žaidę "Savi" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Savi", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (8:11). Antrame kėlinyje svečiams dar pavyko 2 taškais padidinti skirtumą – (24:29). Trečiasis kėlinys kiek sėkmingesnis buvo "NTI – PN", bet priekyje vis dar buvo "Savi" ekipa – (40:44). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai susiėmė, persvėrė rezultatą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (57:54).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Savi" ekipos 3 iš eilės pelnytais taškais, vėliau savo pirmuosius taškus pelnė "NTI – PN" ir sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo – (2:3). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko padidinti skirtumą iki 5 taškų – (2:7). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko pelnyti 6 tašus iš eilės ir tai leido pirmą kartą įsiveržti į priekį – (8:7). Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti svečiams, kuriems pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (8:11).

Antrasis kėlinys buvo rezultatyvesnis. Kėlinį geriau pavyko pradėti "NTI – PN", kuriems sužaidus 2 minutes pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo – (13:14). Sužaidus apie dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus, "Savi" ekipai pavyko laimėti atkarpa – (3:8), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 6 taškų – (16:22). Antroje kėlinio dalyje svečiams buvo pavykę padidinti skirtumą iki 10 taškų – (19:29), bet kėliniui baiginėjantis skirtumas tarp komandų ištirpo iki 5 taškų – (24:29).

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar viena puikiai sužaista 5 minučių svečių atkarpa,po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki didžiausio rungtynėse – (31:42). Toks skirtumas ilgai neišbuvo. Jau antroje rungtynių dalyje šeimininkai ėmė po truputi mažinti skirtumą. Sužaidus likusias 5 kėlinio minutes "NTI – PN" surengė spurtą – (9:2), po kurio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų – (40:44).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po tikslią ataką. Vėliau sekė šeimininkų laimėta atkarpa – (10:0), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (51:46). Antroje kėlinio dalyje užvirė nuožmi kova, svečiams buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai – (53:54), bet ilgai svečiams pirmauti neteko. Jau sekančioje atakoje šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai, o vėliau jį dar truputi padidinti. Per likusį laiką svečiai daugiau nieko nenuveikė ir rungtynės baigėsi rezultatu – (57:54).

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 30 tšk. (7 rezult. perd., 12 išpr. praž.), Pijus Imbrasas – 15 tšk. (15 atk. kam.), Evaldas Rajunčas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Savi: Dainius Povilauskas – 19 tšk. (13 atk. kam.), Karolis Bankauskas – 15 tšk., Donatas Štabokas – 9 tšk.

„NTI ‒ PN“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 21:53 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Laipsniai“ privertė pasiduoti „NTI -PN“ ekipą. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Dvidešimčia taškų laimėtas ketvirtas kėinukas nepadėjo BC „Ambi“ įveikti „Savi“ ekipos (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„NTI -PN“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Brentex Trailer“ ekipos. (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 20:41 val.)Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ savo valdose nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)