R2P Sport ‒ S/M vs KK „Kauno partizanai“ (67:40)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje strigti pradėję KK „Kauno partizanai“ patyrė nesėkmę

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 20:20 val., peržiūros: 1163

Pirmadienį, gruodžio 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „R2P Sport ‒ S/M“ (2/0) ir svečių KK „Kauno partizanų“ (1/1) ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau po ilgosios pertraukos svečių puolimas užstrigo ir aikštės šeimininkai ėmė tolti nuo varžovų. Paskutinis kėlinukas buvo kiek rezultatyvesnis, tačiau ir toliau paskui itin greitą priešininkų puolimą nespėję KK „Kauno partizanai“ turėjo pripažinti pralaimėjimą. 67:40 (14:10, 13:17, 16:2, 24:11).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai, tačiau čia pat įspūdingą spurtą 14:0 surengė aikštės šeimininkai, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų. Vis tik, kiek pristabdę „R2P Sport – S/M“ krepšininkai leido varžovams per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos atsakyti aštuoniais taškai iš eilės, kurių dėka KK „Kauno partizanų“ deficitas ištirpo iki keturių taškų. 14:10.

Antrą kėlinuką žymiai rezultatyviau pradėję svečių ekipos žaidėjai rezultatą išlygino, tačiau čia pat sausa atkarpa 8:0 atsakę „R2P Sport – S/M“ ekipos krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, ir vėl kiek pristabdę puolimą aikštės šeimininkai leido KK „Kauno partizanams“ pajausti žaidimą, ko pasekoje per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios pastarieji sužaidė sėkmingą atkarpą 3:11 ir rezultatą išlygino. 27:27.

Iškart po ilgosios pertraukos spausti varžovus pradėję aikštės šeimininkai jau čia pat sulaukė apčiuopiamų rezultatų, kuomet iš galybės perimtų kamuolių vieną po kito rinko taškus ir taip surengė spurtą net 12:0 ir padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. Į tai KK „Kauno partizanai“ atsakė vos vienu rezultatyviu išpuoliu, po kurio sekė dar keli „R2P Sport – S/M“ taškai, padidinę jų persvarą iki keturiolikos taškų. 43:29.

Jau pačioje paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje nieko nelaukę aikštės šeimininkai išsprendė visus reikalus, surengdami spurtą 12:0 ir padidindami skirtumą tarp komandų iki 26-ių taškų. Į nokdauną pasiųsti svečiai dar bandė sukrapštyti kelis taškelius, tačiau ir toliau aktyviai gynyboje žaidę aikštės šeimininkai neleido priešininkams net pagalvoti apie pergalę, ko pasekoje „R2P Sport – S/M“ pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 67:40.

Po pergalės Modestas Vaškūnas kalbėjo: „Mes visada labai sunkiai pradedame pirmą kėlinį. Čia varžovas mums leido taip pradėti, kaip leido, taip ir žaidėme. O vėliau varžovai, greičiausiai, pavargo, o mes pagavo savo žaidimo tempą, ritmą ir pradėjome daugiau pataikyti, ko pasekoje gavosi toks rezultatas“.

„R2P Sport ‒ S/M“: Rytis Adžgauskas – 17 tšk. (6 perimt. kam.), Edvinas Karpavičius – 14 tšk., Rytis Vainikevičius – 10 tšk.

KK „Kauno partizanai“: Edvinas Zaurys – 7 tšk., Augustinas Kučinskis – 6 tšk. (10 atk. kam.), Matas Puotkalis – 6 tšk.

Visas rungtynes pirmavę KK „Kauno partizanai“ pasiekė pergalę (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:06 val.)Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)Antroje rungtynių pusėje dominavę „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai pasipuošė C lygos Didžiosios taurės bronzos medaliais (2016 balandžio 30 d., šeštadienis, 23:20 val.)Ketvirtą kėlinį geriau sužaidę KK „Kauno partizanai“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)Antrame kėlinyje atitrūkusi Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai susidorojo su KK „Kauno partizanais“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)Emocijų nevaldę Jonavos LSK „Technoeros“ krepšininkai patyrė pirmąją nesėkmę antrame etape (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 23:46 val.)