BC „BOOM“ vs Jonavos LSK „Technoera“ (80:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikiai startavę BC „Boom“ krepšininkai atlaikė Jonavos LSK „Technoeros“ šturmą

2016 sausio 05 d., Antradienis, 23:31 val., peržiūros: 1163

Sausio 5-ąją dieną, antradienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių Didžiosios taurės I pogrupio akistata tarp namuose žaidusios BC „Boom“ komandos ir svečių teisėmis atvykusių Jonavos LSK „Technoeros“ krepšininkų.

Rungtynių starte pirmieji pasižymėjo jonaviečiai (0:2), tačiau netrukus jų puolimas nutilo, o BC „Boom“ įjungė aukštą pavarą. Įsismaginės A.Lencevičius švystelėjo keturis tritaškius, porą dvitaškių pridėjo O.Stropus ir po spurto 16:0, dar nepraėjus 4 minutės, Jonavos LSK „Technoera“ atsidūrė nokdaune (16:2). Nors vėliau svečiai vis dažniau rasdavo būdų pralaužti priešininkų gynybą, tačiau deficitas netirpo, kadangi priešingoje barikadų pusėje toliau smaginosi A.Lencevičius ir kompanija. Minėtas žaidėjas vien pirmajame kėlinyje surinko 17 iš 26 savo komandos taškų ir po dar 5 jo taškų, BC „Boom“ įgijo didžiausią iki šiol turėtą, 18 taškų persvarą (26:8). Visgi, paskutinį žodį pirmajame ketvirtyje tarė Ž.Radzevičius ir po jo dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 16 taškų. Po 10 minučių kovos rezultatas buvo 26:10.

Antrąjį ketvirtį tiksliu tritaškiu pradėjo T.Kepežinskas ir pjovė nuostolius iki 13 taškų (26:13), tačiau į tai BC „Boom“ atsakė spurtu 7:0 ir padidino atotrūkį iki 20 taškų (33:13). Vėliau žaidimas išsilygino ir rezultato skirtumas svyravo neženkliai. Likus žaisti 4 minutes, 5 taškus be atsako surinkęs A.Urmulevičius išvedė aikštelės šeimininkus į priekį 21 taško skirtumu (42:21), bet labiau nutolti Jonavos ekipa neleido. Pirmosios rungtynių pusės tiesiojoje LSK „Technoera“ šiek tiek sušvelnino savo padėtį ir įpusėjus mačui atsilikinėjo 18 taškų skirtumu – 47:29.

Po didžiosios pertraukos L.Gudaičio kariauna susigrąžino 21 taško persvarą (51:29), o netrukus A.Lencevičius eiliniu tritaškiu išvedė savo ekipą į priekį rekordiniu, 22 taškų skirtumu (54:32). Visgi, tuomet Jonavos LSK „Technoeros“ krepšininkai sukruto ir ėmėsi reformų. Kelias minutes svečiai dominavo aikštėje, diktavo savo sąlygas ir tirpdė atsilikimą. Spurtas 4:12 pjovė jonaviečių deficitą iki 14 taškų (58:44), o kėlinio pabaigoje solo šou surengė T.Kepežinskas, kuris surinko paskutinius 9 LSK „Technoeros“ taškus ir po trijų kėlinių paliko BC „Boom“ ekipai 11 taškų pranašumą – 64:53.

Ketvirtojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis Jonavos atstovai toliau tęsė šturmą ir po truputį mažino nuostolius. Laimėta kėlinio pradžia 1:6 braukė svečių deficitą iki ranka pasiekiamo (65:59), tačiau dar pirmoje ketvirčio dalyje prabudę BC „Boom“ krepšininkai susigrąžino dviženklį atotrūkį (72:61). Užsivedę ir žaidimo skonį pajautę LSK „Technoeros“ žaidėjai toliau tęsė varžovų krepšio terorą ir visomis išgalėmis mėgino kabintis į pergalę. Po T.Jurevičiaus dvitaškio su pražanga, likus žaisti 3 minutes ir 20 sekundžių, atstumas tarp ekipų vėl ištirpo iki 6 taškų (72:66). Vis dėlto, BC „Boom“ arčiau varžovų neprisileido, atitolino intrigą ir susitikimo finiše neleido suabejoti savo pranašumu. Galutinis rungtynių rezultatas – 80:69.

Laisvydas Gudaitis (BC „Boom“):

Artūras Lencevičius jau rungtynių pradžioje pademonstravo savo sugebėjimus ir padėjo komandai jau pirmosiomis minutėmis pabėgti į priekį. Nors pabaigoje varžovai sukruto ir Jums turbūt buvo šiek tiek nerimo. Kas padėjo stabilizuoti padėtį?

„Iš tikrųjų rungtynių pradžia gavosi gan lengva. Tie tritaškiai tarsi išmušė varžovus iš ritmo ir jie nukabino nosis. Bet to po jie kilo į tokį lemiamą šturmą ir pagadino mums nervus. Mes tarsi atsipalaidavome ir skirtumas dėl to sumažėjo. Na bet, kai atėjo tas kritinis momentas, kada arba susiimi ir išlaikai pergalę, arba ją paleidi, mes susiėmėme. Džiugu, kad vyrai sugebėjo stabilizuoti situaciją. Geriau apsigynėme, nei toje atkarpoje, kurioje varžovai gerokai sumažino skirtumą. Atkovojome kelis svarbius kamuolius, kelis kartus pakartojome metimus iš dėkingų situacijų, pelnėme lengvus taškus ir dar vienas kitas tritaškis leido išlaikyti pergalę savo rankose.“

Linas Mecelis (Jonavos LSK „Technoera“):

Turėjote labai blogą rungtynių pradžią. Ar ji ir sugadino reikalus šiandien?

„Taip. Pradžioje gynėmės zona ir praleidome daug tritaškių. Pakrito jų lyderiui Artūrui Lencevičiui. Paskui, kai pradėjome gintis asmeniškai, viskas lyg susitvarkė. Bet vistiek šiandien buvo Artūro Lencevičiaus diena.“

BC „Boom“ į pergalę vedė A.Lencevičius (37 tšk., 8 atk. k., 7 rez. p., 9 išpr. pr., 43 naud. b.), A.Urmulevičius (12 tšk.), O.Stropus (11 tšk.), Ž.Baginskas (10 tšk., 12 atk. k.), G.Jankauskas (4 tšk., 10 atk. k.) ir R.Ašmena (4 tšk.).

Jonavos LSK „Technoeros“ gretose pasižymėjo T.Kepežinskas (27 tšk., 6 rez. p., 5 išpr. pr.), T.Banys (11 tšk., 9 atk. k., 5 per. k.), T.Jurevičius (9 tšk., 10 atk. k., 2 bl.), Ž.Radzevičius (8 tšk.), T.Totulis (6 tšk.), J.Ambrutis (4 tšk.) ir R.Juknevičius (4 tšk.).

BC „Boom“ „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių Didžiojoje taurėje iškovojo antrąją pergalę ir išlieka su trimis pralaimėjimais (2-3). Jonavos LSK „Technoeros“ sąskaitoje du laimėjimai ir dvi nesėkmės (2-2).

SK „Neveronys“ užtikrintai įveikė ir Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkus (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka BC „BOOM“ įveikė Jonavos LSK „Technoerą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)Klaidose paskendę „Baltic Transline“ nepasipriešino Jonavos LSK „Technoerai“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Green Death“ komanda patyrė sutriuškinimą nusileidę Jonavos LSK „Technoera“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Akademija“ laimėjo užtikrintai, bet su Jonavos LSK „Technoera“ turės susitikti dar kartą (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)