Ryterna Group vs BC „BOOM“ (48:95)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą

2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 07:43 val., peržiūros: 1386

Lapkričio 3 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir BC „BOOM“ ekipos. Jau nuo pirmų rungtynių minučių BC „BOOM“ parodė, jog šiose rungtynėse jie yra ryškūs favoritai. Ir su kiekvienu kėlinuku vis didindami savo pranašumą, svečiai iškovojo pergalę triuškinančiu rezultatu (48 – 95).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo abejoms ekipoms apsikeičiant keletu taiklių metimų. Tačiau praėjus kelioms kėlinio minutėms, svečiai įsibėgėjo ir pradėjo didinti turimą pranašumą. Kėlinukui įpusėjus, jie jau pirmavo 9 taškų skirtumu (6-15). Visgi, svečiams pavyko kiek geriau užbaigti kėlinuko pabaigą ir sumažinti deficitą iki 7 taškų (13 – 20).

Antrasis kėlinukas buvo visiška „duobė“ šeimininkams. Šiame ketvirtyje „Ryterna Group“ visiškai nebepataikė, o jų varžovai rodės jog darosi nebesulaikomi. BC „BOOM“ laimėjo šį ketvirtį rezultatu (7-26), ir ilgosios pertraukos metu jau buvo priekyje 26 taškų skirtumu (20 – 46).

Po ilgosios pertraukos šeimininkų bėdos niekur nedingo. Nors puolimas truputėlį pagerėjo, tačiau gynyboje atrodė, jog viskas tik blogiau. Svečiai vėl laimėjo ketvirtį triuškinančiai ir po trijų kėlinukų jau pirmavo rezultatu (31 – 74).

Paskutinis rungtynių kėlinukas jau tebebuvo formalumas. Nė viena ekipa pernelyg nebesistengė ir tiesiog užbaigė šias varžybas. BC „BOOM“ laimėjo šias rungtynes 47 taškų skirtumu (48 – 95).

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 16 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Justas Mozerskis – 11 tšk., Mindaugas Andriušaitis – 6 tšk.

BC „BOOM“: Ovidijus Stropus – 18 tšk., Osvaldas Sarpalius – 17 tšk., Justinas Merkys – 16 tšk., Artūras Lencevičius – 14 tšk.

BC „BOOM“ ekipos treneris L.Gudaitis:

„Na visų pirma manau padėjo individualus meistiškumas. Individualiai mūsų komanda yra geresnė. Gerai pataikėme savo metimus, gerai gynėmės, taip tas pranašumas ir išaugo.“

„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:42 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)BC „Boom“ palaužė „Nebajerio“ pasipriešinimą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:29 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)BC „BOOM“ eliminavo BC „Gazuotą pieną“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 07:55 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)