Kauno SRC ‒ 2 vs BC „BOOM“ (73:93)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 18:15 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

BC „BOOM“ pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų

2015 lapkričio 24 d., Antradienis, 20:03 val., peržiūros: 837

Antradienį Kauno SRC sporto salėje (mažojoje) įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno SRC-2“ (šeimininkai) ir BC „BOOM“ (svečiai). Tik rungtynių pradžioje „Kauno SRC-2“ sugebėjo pasipriešinti varžovams. BC „BOOM“ išlaikė susikrautą pranašumą ir baigė pirmąjį etapą be pralaimėjimų, rezultatu – 73:93.

Rungtynėms prasidėjus kova vyko taškas į tašką, tačiau BC „BOOM“ pajautė metimą iš toli, kur pataikė keturis tritaškius metimus iš eilės ir susikrovė 7 taškų pranašumą ( 11:18). Ž.Gulbino pastangomis šeimininakms pavyko priartėti prie varžovų , tačiau svečiai surengė 7:0 atkarpą, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 15:27). Kėlinuko pabaigoje „Kauno SRC-2“ ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 9 taškų – 20:29.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 5 taškų, tačiau BC „BOOM“ tolimais metimais atstatė turėtą pranašumą ( 30:38). M.Tamošauskas toliau žaidė nesulaikomai ir svečiai greitomis atakomis susikrovė 17 taškų pranašumą ( 30:47). „Kauno SRC-2“ sunkiai sekėsi regzti atakas, o svečiai jautėsi, kaip savoje salėje, ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 22 taškų pranašumą – 33:55.

Trečiajam kėliniui prasidėjus abi komandas apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio savo pranašumo ( 41:66). „Kauno SRC-2“ pradėjo kiečiau pulti, kur varžovai sugebėjo šeimininkus stabdyti tik asmeninėmis pražangomis. Šeimininkai realizavo baudos metimus, kur sušvelnino skirtumą iki 19 taškų – 49:68.

Ketvirtajame ketvirtyje abiejų komandų žaidimas aprimo, tačiau BC „BOOM“ priminė apie save tritaškiais metimais ir greitai atstatė 25 taškų pranašumą ( 58:83). „Kauno SRC-2“ nenuleido rankų ir surengė spurtą 7:0, kur sušvelnino skirtumą iki 18 taškų ( 71:89). Kėlinuko pabaigoje svečiai toliau nestabdė apsukų ir greitomis atakomis padidino pranašumą iki 20 taškų. BC „BOOM“ iškovojo pergalę, rezultatu – 73:93.

Po laimėtų rungtynių BC „BOOM“ ekipos treneris, L.Gudaitis, paklaustas – ar ruošėt žaidimo planą prieš varžovus, žinodami, kad žaisite mažoje salėje? Treneris atsakė:“ Ne, tiesiog žinojome, kad bus neįprastos rungtynės. Nuspėjome, kad varžovai dengsis zonine gynyba, nes jiems taip parankiau, bet varžovai spaudimo nedarė ir mums tai buvo palankiau. Darant spaudimą tokioje salėje, galima pridaryti nemažai klaidų. Kažko specialiai nedarėm šiandien rungtynės. Žaidėme savo žaidimą ir tiek.“

Kauno SRC ‒ 2: Andrius Bubelis – 24 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd.), Lukas Matulaitis – 16 tšk. (16 atk. kam.), Žygimantas Gulbinas – 15 tšk., Nerijus Kavaliauskas – 11 tšk.

BC „BOOM“: Mantas Tamošauskas – 26 tšk., Valentinas Pupšys – 23 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Mantas Pranckūnas – 12 tšk.

BC „BOOM“ patyrė pirmąją nesėkmę, nusileisdami „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 22:31 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 00:21 val.)BC „BOOM“ eliminavo BC „Gazuotą pieną“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 07:55 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)BC „BOOM“ aštuntfinalį pradėjo pergale prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 07:53 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ eliminavo BC „BOOM“ ir pirmą kartą peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)