Dumblas vs Advokatų kontora „Konsus“ (66:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ pabaigoje neatsilaikė prieš Advokatų kontorą „Konsus“

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 17:43 val., peržiūros: 1114

2015 gruodžio 6 dieną, C lygos, „ALT reklama“ pirmenybėse, Kauno energijos sporto salėje susitiko „Dumblas“ (šeimininkai) ir Advokatų kontora „Konsus“ (svečiai). Visas rungtynes pirmavę „Dumblo“ krepšininkai, pabaigoje pralaimėjo atkarpą 2:13 ir turėjo pripažinti šešiese žaidusių Advokatų kontoros vyrų pranašumą – 66:74.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų tritaškiais, o tada dar ir dvitaškiais ir sužaidus pusantros minutės režultatas buvo lygus – 5:5. Sėkmingesnę atkarpą sužaidė „Konsus“ ir jie kiek atitrūko – 7:10. Atkarpą 6:2 laimėjo „Dumblas“ ir išsiveržė į priekį vienu tašku – 13:12. Devynis taškus be atsako surinko šeimininkai ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 22:12. Kėlinį užbaigė šeši G. Kemzūros taškai ir po pirmo kėlinio – 22:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo rezultatyviai ir sužaidus dvi minutes – 28:24. Kitos dvi minutės toliau vyko rezultatyviai ir skirtumas sumažėjo vienu tašku – 32:29. Atkarpą 6:2 laimėjo šeimininkai, o kėlinį dvitaškiu su pražanga užbaigė Mantas Sadauskas 38:34.

Trečią kėlinį kiek geriau pradėjo šeimininkai ir padidino skirtumą dar dviem taškais – 43:36, o tada atkarpą 3:9 laimėjo advokatų kontora ir skirtumas ištirpo iki minimalaus – 46:45. Šešis taškus be atsako pelnė šeimininkai, o tada komandos toliau žaidė lygiai ir rezultatas – 57:51. Kėlinį šešiais taškais užbaigė „Konsus“ ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 57:57.

Ketvirtą kėlinį tradiciškai geriau pradėjo „Dumblas“ – 62:59, 64:61. Tada penkis taškus be atsako surinko svečiai ir išsiveržė į priekį – 64:66. Du taškus pelnė Martynas Gustainis, o tada du gražius tritaškius pataikė Vilius Valentinas – 66:72. Kėlinio pabaigoje du baudos metimus iš keturių pataikė Mantas Sadauskas ir galutinis rungtynių rezultatas – 66:74.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas G.Kemzūra nebuvo kalbus ir tepasakė, kad labai džiaugiasi pergale.

„Dumblas“: Lukas Steikūnas – 17 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Pukelevičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Gustainis – 13 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Gediminas Kemzūra – 26 tšk. (5 išpr. praž., 31 naud. bal.), Mantas Sadauskas – 16 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Vilius Valentinas – 15 tšk.

Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Chaotiškose rungtynėse „VU KHF“ įveikė advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:54 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ sezoną pradėjo pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)Vos po penkis žaidėjus į rungtynes susirinkusių komandų dvikovoje ‒ lengvas advokatų kontoros „Konsus“ pasivaikščiojimas (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:57 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)Tritaškius taikliau nei dvitaškius mėtę „Dumblo“ krepšininkai įveikė „Kauno Rami“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 22:22 val.)Antroje rungtynių pusėje atitrūkusi „Advokatų kontora Konsus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)