Kauno NTI-PN vs BC „Gazuotas pienas“ (56:112)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 22:10 val., peržiūros: 1355

Lapkričio 18 dieną, trečiadienį, Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių, 1 etapo H pogrupio rungtynės, tarp BC „Gazuoto pieno“ (4/1) bei grupės dugne esanti Kauno NTI-PN (1/4). Visas rungtynes dominavę svečiai neturėjo vargo su varžovais ir laimėjo rungtynes triuškinančiu pranašumu – 56:112.

Pirmieji taškus pelnė Kauno NTI-PN, tačiau tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai šie buvo priekyje. Toliau prasidėjo „Gazuoto pieno“ dominavimas. Kėliniui įpusėjus šeimininkai dar bandė kabintis ir atkurti intrigą ir buvo sušvelninę pranašumą iki trijų taškų, tačiau per paskutines tris minutes spurtavę svečiai turėjo trylikos taškų pranašumą – 11:24.

Antrasis kėlinys jau nieko nežadėjo Kauno NTI-PN. Uraganišku puolimu bei kibia gynyba žaidę „Gazuoto pieno“ žaidėjai metė taškus į varžovų krepšį lyg tai būtų vieni juokai. Įpusėjus antrajam kėliniui skirtumas tarp komandų jau buvo trisdešimt taškų ir jau nekilo jokių abejonių dėl rungtynių baigties. Antrąjį kėlinį svečiai laimėjo šešiolikos taškų skirtumu ir po dviejų kėlinių pirmavo – 26:55.

Trečiasis kėlinys prasidėjo gan lėtai ir nerezultatyviai, komandos sunkiai rinko taškus, tačiau vistiek „Gazuotas pienas“ didino savo pranašumą. Vos du taškus per septynias minutes įmetę Kauno NTI-PN žaidėjai negalėjo nieko padaryti puolime, dažnai klydo ir tuo pasinaudojo svečiai, kurie trečdalį taškų surinko greitomis atakomis. Trečiasis kėlinys atspindėjo prieš tai žaistas dvidešimt minučių ir svečiai turėjo keturiasdešimt dviejų taškų pranašumą – 34:76.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Tiesa, pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką, tačiau Kauno NTI-PN pasireiškė ir nuovargio faktorius. „Gazuotas pienas“ sukaupę dar daugiau jėgų vis didino pranašumą, o netrukus J.Eibukas pelnė savo komandai 100-jį tašką. Kėlinys baigėsi abiem komandom rezultatyviai – 22:36. BC „Gazuotas pienas“ šventė lengvą pergalę rezultatu – 56:112.

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 27 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.), Evaldas Rajunčas – 9 tšk., Almantas Atkočaitis – 8 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Karolis Kokoška – 28 tšk. (6 perimt. kam.), Jomantas Eibukas – 16 tšk., Tomas Bumbulevičius – 13 tšk., Mantas Gasperavičius – 12 tšk., Mantas Stankevičius – 11 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik antroje rungtynių pusėje nutolo nuo varžovų (2016 vasario 09 d., antradienis, 10:34 val.)BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 01:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 11:37 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus (2016 vasario 02 d., antradienis, 01:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)