Kauno NTI-PN vs Lituanica (78:71)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Kauno „NTI-PN“ iškovojo antrąją pergalę

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 19:40 val., peržiūros: 1100

Sekmadienį, lapkričio 22 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybės tarp H pogrupio komandų – vietos „NTI-PN“ ir svečių „Lituanicos“. Pirmajame rungtynių kėlinyje svečiai rodė šiek tiek geresnį krepšinį, bet nuo antrojo kėlinio situaciją pradėjo kontroliuoti „NTI-PN“ komanda, kuri vėliau ir didžiąją rungtynių dalį turėjo persvarą savo rankose, o svarbiausiais rungtynių momentais sužaidė puikiai ir pasiekė antrąją pergalę sezone.

Pirmąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie įgijo septynių taškų pranašumą, bet tuomet atkarpėlę 6:2 laimėjo šeimininkai ir komandas teskyrė trys taškai. Likusią kėlinio dalį komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nei vienai komandai nepavyko užpulti du kartus paeiliui. Taigi, po pirmojo kėlinuko „Lituanica“ turėjo keturių taškų atotrūkį – 18:22. Antrąjį kėlinuką vėl kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pelnė keturis taškus paeiliui. Visgi, tuomet „NTI-PN“ spurtavo 13:2 ir pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį. Likusią kėlinio dalį komandos užbaigė pakankamai panašiai, kaip ir pirmąjį kėlinį – keitėsi sėkmingomis atakomis. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 40:36.

Trečiasis kėlinys buvo pakankamai įtemptas. Nei vienai komandai nepavyko sužaisti pakankamai solidžios atkarpos, kuri vienaip ar kitaip būtų paveikusi rungtynes. Visą ketvirtį komandos žaidė taškas į tašką, tad skirtumas per daug ir nepakito. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 54:52. Lemiamame rungtynių kėlinyje sėkmingesnių atkarpų netrūko. Kėlinuką 6:2 atkarpėle pradėjo „Lituanica“, kuri persvėrė rezultatą savo naudai, bet tuomet patys praleido tokią pačią atkarpėlę. Į tai jie atsakė penkiais taškais paeiliui ir įgavo trijų taškų atotrūkį, tačiau tuomet krito į duobę. Šeimininkai tuomet pelnė 12 taškų be atsako ir įgavo jau 9 taškų pranašumą. Laiko buvo likę jau mažiau kaip minutė ir atrodė, kad nugalėtojas jau aiškus, tačiau tuomet svečiai pataikė taiklų tolimą metimą, apsigynė ir dar kartelį pataikė tritaškį. Taigi, komandas skyrė vėl vos trys taškai, tačiau žaidimo laiko buvo likę apie 20 sekundžių. „Lituanicos“ ekipa tyčia pažeidė taisykles prieš E. Mačiulį, kuris pataikęs abu baudos metimus praktiškai ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 78:71.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 24 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Pijus Imbrasas – 15 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 11 tšk.

Lituanica: Dmitrij Kvitka – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Maciulevičius – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Andrius Okulič-Kazarinas – 13 tšk., Gediminas Šuklevičius – 11 tšk.

Kauno „NTI-PN“ patiesė „Lejuotransą“ ir iškovojo svarbią pergalę (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš keturis likusius „Savus“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:37 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)KK „13“ palaužė Kauno „NTI-PN“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 21:42 val.)„Lituanica“ antrąjį etapą pradėjo triuškinančia pergale (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„LITUANICA“ atidarė sezoną pergale prieš „KMAIK“ ekipą (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 23:50 val.)E.Mačiulis neišgelbėjo Kauno „NTI-PN“, kuri pralaimėjo „Lejuotransai“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:48 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 22:13 val.)