Akademija vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (75:103)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 23 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Akademija neturėjo šansų prieš emobilus.lt & SK „Mattas“

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 05:34 val., peržiūros: 951

Sausio 23 dieną, šeštadienį, Aleksandro Stulginskio universitete vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo didžiosios taurės J pogrupio komandos, paskutiniąją vietą lentelėje užimanti Akadejima (2/4) ir antroje vietoje esanti emobilus.lt & SK „Mattas“ (6/1) ekipa. Penkiese į rungtynes atėję Akademijos krepšininkai neturėjo nei kruopelytės vilties iškovoti pergalę. Pirmąjį kėlinuką laimėję net 8:41 emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 75:103.

Pirmame kėlinuke intriga vyko tik pusę minutės kuomet rezultatas dar buvo 2:2. Po to svečiai laimėjo penkių minučių atkarpą net 0:28 ir jau tada buvo aišku kas bus šiu rungtynių nugalėtojas. Šeimininkų gretose retkarčiais iššaudavo E.Staugaitis, tačiau Akademijos jis išgelbėti negalėjo. O svečių gretose žaidė visi ir visi pelnė taškų. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu – 8:41.

Antrame kėlinuke emobilus.lt & SK „Mattas“ atsipalaidavo ir leido varžovams atakuoti laisvesniems. Atkarpa 8:0 sužaidę šeimininkai simboliškai priartėjo prie savo varžovų. Sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo 18:45. Toliau šeimininkų gretose dominavo E.Staugaitis, kuris rinko taškus tiek iš po krepšio tiek ir iš toli. Antrajame kėlinuke skirtumas tarp komandų šiek tiek aptirpo ir rezultatas prieš ilgąją pertrauką buvo – 31:60.

Trečiajame kėlinuke R.Trepočka gavo traumą, tad žaisti Akademija liko keturiese. Ir taip sunkiai klosčiusiose rungtynėse tai dar labiau atsiliepė šeimininkams. Tiesa Akademija laimėjo kėlinuką 26:16 ir parodė savo charakterį. Kėlinuko pabaigoje L.Juknys gavo penktąją asmeninę pražangą ir buvo priverstas palikti aikštelę. Tačiau R.Trepočka grįžo į aikštelę ir šeimininkai toliau žaidė keturiese. Trečiais kėlinukas baigėsi rezultatu 57:76.

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas ir toliau nesikeitė. Svečiai dominavo visais žaidimo aspektais, o Akademijos krepšininkai buvo išsekę. Treniruotės pobūdžio rungtynėse emobilus.lt & SK „Mattas“ šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 75:103.

L.Šaulevičius („Akademija“) žaidėjas:

„viena iš pagrindinių pralaimėjimo priežasčių yra tai, kad susirinkome tik penki žaidėjai, tai labai įtakojo mūsų žaidimą, o paskui aikštelėje likome net keturiese, tikiuosi, kad ateityje situacija pasikeis ir tokių varžybų nebebus“

Naudingiausi žaidėjai:

Akademija: Edmundas Staugaitis – 38 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Lukas Šaulevičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Bunikis – 15 tšk. (11 atk. kam.)

emobilus.lt & SK „Mattas“: Eimantas Daunora – 28 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurimas Gavelis – 17 tšk. (13 atk. kam.), Paulius Lekečinskas – 14 tšk. (15 atk. kam.), Šarūnas Kenstavičius – 12 tšk. (12 atk. kam.), Vilmantas Vainauskas – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Kietoje kovoje savo pranašumą įrodė Emobilus.lt & SK „Mattas“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:57 val.)Įtemptose ir nervingose rungtynėse „emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalė (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)Antrą kartą varžovus sutriuškinęs emobilus.lt & SK „Mattas“ be didesnio vargo pasiekė ketvirtfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 22:38 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)