Dumblas vs Baltijos „Mirtini pingvinai“ (107:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Mirtini pingvinai paskendo Dumblas komandoje.

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 17:47 val., peržiūros: 891

Lapkričio 8 dieną „ALT reklama“ C lygos pirmenybėse Kauno „Energijos“ sporto salėje šeimininkai „Dumblas“ stojo į akistatą prieš Baltijos „Mirti pingvinai“. Šiame susitikime nuo pat pirmųjų minučių dominavo aikštelėje šeimininkai. Jie per pirmąjį kėlinį susikrovė 30 taškų persvarą. Nors antroje rungtynių pusėje „Miritini pingvinai“ pradėjo atakuoti geriau, tačiau pasivyti pabėgusių varžovų nebuvo jokių šansų.

Pirmajame kėlinyje pirmuosius taškus tritaškiu metimu pelnė svečių ekipos žaidėjas M.Mikalauskas, tačiau po to sekė šeimininkų puikus žaidimas ir atkarpa (21:0). Svečiai atliko kelis keitimus, bet sustabdyti varžovų ir pagyvinti puolimo nepavyko. Po pirmojo kėlinio „Dumblas“ pirmavo (41:10).

Antrajame kėlinuke svečiams vis dažniau pavykdavo pelnyti taškus, tačiau apsiginti nesisekė niekaip. Svečiai per dažnai klydo, o šeimininkai tuo puikiai naudojosi greituose atakuosią ir po 2 kėlinukų šeimininkai buvo priekyje rezultatu (61:26).

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo žaisti agresyviau ir tai davė vaisių puolime jie stojo prie badų linijos pirmuosius kartus per šį susitikimą ir turėjo progą rintis lengvus taškus, vis dėlto ne visi metimai buvo taiklūs. Gynyboje svečiai taikė zonine gynybą, bet „Dumblas“ ekipa puikiai ją per prato ir mėti tritaškius metimus būdami laisvi. Po trijų kėlinukų šeimininkai pirmauja (81:44).

Ketvirtajame kėlinuke buvo tik formalumai abi ekipos žaidė krepšinį savo malonumui. Abiems ekipos paskutinis ketvirtis buvo rezultatyvus. Po 40 minučių žaidimo Baltijos „Mirtini pingvinai“ turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu (107:70).

Po rungtynių „Dumblas“ treneris:

Kas lėmė pergalė ir kodėl tokia didelė persvarą?

Manau šiandien buvo didelis lygių skirtumas tarp komandų, be to mes šiandien žaidėme, net be didelių žmonių. Planuota pergalė tiesiog.

Kur šiandien buvot geresni už varžovą?
Greičių, perimtais kamuoliais manau. Iš tikro turėjome būti geresni visuose pozicijose šiandien.

Kokie tikslai komandos?

Laimėti grupes varžybas ir toliau užkopti kuo aukščiau.

Pralaimėtojų ekipos treneris teigė:

Sunkiai sekėsi pirmajame ketvirtyje vos surinkote 10 taškų, tačiau vėliau įsivažiavote ir buvo geriau, kodėl?

Tai, kaip visada pirmas kėlinys yra problema mums, gal nesusikaupę išeiname i aikštelę. Belieka pasidžiaugti, jog žaidimo kreivė auga į viršų ir paskutines varžybas tikimės geriau užbaigti.

Ką išskirtumėte iš savo ekipos šiandien?

M.Mikalauskas puikiai žaidė puolime, o gynyboje visi stengėmės.

Dumblas: Paulius Žekonis – 26 tšk. (7 rezult. perd.), Tomas Pukelevičius – 26 tšk. (12 atk. kam.), Deimantas Baltrušis – 21 tšk., Vaidas Piešinas – 14 tšk., Mantas Didžiulis – 11 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 24 tšk., Arūnas Dunauskas – 14 tšk. (11 atk. kam.), Artūras Šmarlovskis – 8 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo sunkią pergalę (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 23:06 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:57 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir toliau lieka be pergalių (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:56 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ sezoną pradėjo pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)Grizliai rungtynių pabaigoje palaužė Dumblas ekipą (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 18:10 val.)Solidų pranašumą iššvaistę Baltijos „Mirtini pingvinai“ po pratęsimo krito prieš „Ryterna Group“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)Tritaškius taikliau nei dvitaškius mėtę „Dumblo“ krepšininkai įveikė „Kauno Rami“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 22:22 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ pabaigoje neatsilaikė prieš Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:43 val.)