Kauno NTI-PN vs KK „13“ (50:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 05 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

KK „13“ palaužė Kauno „NTI-PN“

2015 gruodžio 05 d., Šeštadienis, 21:42 val., peržiūros: 1047

Šeštadienį, gruodžio 5 dieną, Kauno NTI-PN įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės rungtynės tarp N pogrupio komandų – vietos Kauno „NTI-PN“ bei svečių „KK „13“. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė taškas į tašką ir ko gero labiau pasižymėjo gynyboje, išprovokuodami vieni kitų klaidas, todėl rungtynės ir nebuvo labai rezultatyvios. Trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko atitrūkti nuo varžovų, tačiau ketvirtajame kėlinyje jų puolimas visiškai sustojo, o tuo pačiu kentėjo ir gynyba. R. Babensko ir P. Klibavičiaus pataikė kelis svarbius metimus bei leido savo komandai išsivežti gan sudėtingą pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu, tačiau viena koja vis tiek buvo svečiai, kurie porą kartų sėkmingai užpuolė ir įgavo keturių taškų atotrūkį. Ilgą kėlinio laiką šeimininkai demonstravo padriką bei nerezultatyvų puolimą, tačiau kėlinukui perbėgus į antrąją pusę, A.Atkočaitis smeigė du tolimus metimus paeiliui bei leido savo komandai įsiveržti į priekį. Vis tik, kėlinį keturiais taškais paeiliui užbaigė svečių ekipos žaidėjai ir po pirmojo kėlinuko turėjo šiokį tokį pranašumą – 11:13. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nekito – komandos ir toliau žaidė apylygiai, taškas į tašką. Viso kėlinio metu „KK „13“ laikė pranašumą savo rankose ir laikė kelių taškų pranašumą savo rankose, tad po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 25:29.

Trečiąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kuriems pavyko padidinti pranašumą iki šešių taškų, bet tuomet keturis taškus paeiliui pelnė „NTI-PN“ ekipa. Dvitaškiu į tai atsakė svečių komanda, bet tuomet ir sekė labai ilga „KK „13“ ekipos tyla. Per likusį kėlinio laiką taškus pelnė tik šeimininkų ekipa, kuri kėlinuką užbaigė 12:0 spurtu ir apvertė visas rungtynes aukštyn kojomis. Po trijų kėlinių Kauno „NTI-PN“ turėjo aštuonių taškų atotrūkį – 44:36. Ketvirtajame kėlinyje rungtynės dar kartą pakrypo kita linkme. „KK „13“ kėlinuką pradėjo pelnydami penkis taškus paeiliui, į ką šeimininkų ekipa atsakė taikliu dvitaškiu, bet tuomet svečiai pelnė dar penkis taškus paeiliui bei išlygino rezultatą. Tuomet keturis taškus be atsako pelnė „NTI-PN“ ekipa ir likus žaisti apie pusantros minutės turėjo tą patį keturių taškų atotrūkį. Tačiau tuomet, labai svarbiu rungtynių metu pasipylė šeimininkų ekipos klaidos, kuriomis pasinaudojo svečiai bei pelnė penkis taškus be atsako, taip įgaudami minimalų pranašumą. Kitoje aikštelės pusėje, likus žaisti apie 30 sekundžių, T.Labanauskas stojo prie baudų metimo linijos ir turėjo galimybę arba išlyginti rezultatą, arba leisti savo komandai įgyti vieno taško pranašumą, tačiau jis prametė abu baudos metimus. Tuomet „KK „13“ ekipos žaidėjas R.Babenskas sumetė abu baudos metimus ir likus žaisti apie 5 sekundes, kamuolį rankose turėjo šeimininkų ekipos žaidėjas A.Atkočaitis, tačiau jo sudėtingas metimas nuo trijų taškų linijos skriejo pro šalį bei taip „KK „13“ iškovojo pergalę rezultatu 50:53.

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 27 tšk. (8 išpr. praž.), Evaldas Rajunčas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Pijus Imbrasas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

KK „13“: Paulius Klibavičius – 14 tšk., Remigijus Babenskas – 13 tšk., Lukas Stanislovaitis – 12 tšk.

„KK 13“ rungtynių pabaigoje palaužė „NTI-PN“ krepšininkus (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)Puikias rungtynes sužaidę KK „13“ krepšininkai įveikė Kauno „SRC-2“ ekipą (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 21:58 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 23:53 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Galingas KK „13“ žaidimas nepaliko jokių vilčių „LejuoTransai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)