United ‒ „Alta transportas“ vs R2P Sport ‒ S/M (69:86)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

R2P Sport ‒ S/M užtikrintai žengė į C lygos ketvirtfinalį

2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 17:50 val., peržiūros: 1198

Kovo 22 dieną, antradienį, A. Sabonio krepšinio centre, vyko Švyturio – Kauno C lygos „ALT reklama“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės tarp, United ‒ „Alta transportas“ ekipos, kuri pirmajame susitikime pralaimėjo – 68:80 ir R2P Sport ‒ S/M komandos. Rungtynės buvo atkaklios, tačiau per antrąjį ir trečiąjį kėlinukus R2P Sport ‒ S/M susikrovė šiokią tokią persvarą, kurios priešininkams nepavyko likviduoti ir United ‒ „Alta transportas“ turėjo pripažinti savo varžovų pranašumą bei palikti pirmenybes po aštuntfinalio.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo taikliu M. Daraškevičiaus dvitaškiu, po to S.Pupkevičius dar pridėjo du taškus ir šeimininkai buvo priekyje rezultatu – 4:0. Po dviejų minučių prabilo ir R2P Sport ‒ S/M komanda pataikiusi tritaškį. Didžiąją pirmojo kėlinuko dalį svečiai buvo priversti vytis savo varžovus iki kol likus žaisti keturioms minutėms po J. Pociaus dvitaškio pastarieji išsiveržė į priekį rezultatu – 11:12. Likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus – 16:16. Šiek tiek geriau kėlinuko pabaigą sužaidę R2P Sport ‒ S/M krepšininkai po pirmojo kėlinuko turėjo minimalią persvarą – 20:21.

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo spurtu – 0:6 ir įgijo septynių taškų persvarą (20:27). R. Vainikevičiaus pastangomis svečiams pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą ir sužaidus penkias minutes pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 22:35. Po minutės pertraukėlės grįžę šeimininkai bandė švelninti situaciją. Surengę spurtą 7:0 sumažino atsilikimą iki septynių – 31:38. Tačiau tada tritaškį šovė T.Bietkis ir skirtumas vėl šoktelėjo iki dešimties taškų – 31:41. Per likusias dvi minutes United ‒ „Alta transportas“ nepavyko nieko padaryti ir po pirmosios pusės pralaiminėjo – 36:46.

Trečiąjį kėlinuką vėl sėkmingiau pradėjo svečiai. Skirtumas svyravo tarp dešimties ir penkiolikos taškų. Įpusėjus kėlinukui svečiai pirmavo rezultatu – 40:53. M.Kvedaras pataikė iš toli ir dar labiau padidino savo komandos pranašumą. Šeimininkai neturėjo atsako į varžovų toliašaudę artileriją ir leido mesti laisviems. Taip pat po varžovų krepšiu karaliavęs R.Vainikevičius sukurdavo puikių antrų progų savo ekipai. Trečiais kėlinukas baigės dar didesne R2P Sport ‒ S/M ekipos persvara – 46:63.

Paskutinis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. Atkarpa 12:4 leido pastariesiems sumažinti deficitą iki septynių taškų – 60:67. Tačiau sužaidus puse paskutiniojo ketvirčio R2P Sport ‒ S/M vis dar pirmavo dviženkliu pranašumu. T.Bietkis dar pataikė tritaškį ir užgesino gaisrą, kurį norėjo sukurti šeimininkai. Didesnių stebuklų United ‒ „Alta transportas“ sukurti nepavyko ir pastarieji buvo priversti pripažinti R2P Sport ‒ S/M komandos persvarą – 69:86 ir pasitraukti iš tolimesnių kovų.

Tuo tarpu R2P Sport ‒ S/M lauks savo ketvirtfinalio varžovo, kuri bus KK „Kauno partizanai“ ir Dumblo poros nugalėtoja.

Naudingiausi žaidėjai:

United ‒ „Alta transportas“: Simonas Pupkevičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Linas Vėlavičius – 14 tšk., Mindaugas Daraškevičius – 12 tšk., Donatas Gudeliauskas – 12 tšk., Ignas Jančiukas – 10 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Mantas Kvedaras – 23 tšk., Rytis Adžgauskas – 17 tšk., Tomas Bietkis – 17 tšk., Justinas Pocius – 12 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rytis Vainikevičius – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2016 kovo 23 d., 17:51 val.
Atrodo kad jam nereikia dirbti savo darbo
Anonimas2016 kovo 23 d., 17:22 val.
O sitas statistas rasyt nemoka?
„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be vargo sutriuškino BC „BOOM“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 23:09 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 00:11 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)SK „Neveronys“ po dramatiškos kovos ir pratęsimo žengė į finalą (2016 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:36 val.)Antroje rungtynių pusėje dominavę „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai pasipuošė C lygos Didžiosios taurės bronzos medaliais (2016 balandžio 30 d., šeštadienis, 23:20 val.)