BC „BOOM“ vs Kėdainiai (66:48)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa.

2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 21:06 val., peržiūros: 1479

Sekmadienį, spalio 25 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę BC "BOOM" ir svečių teisėmis žaidę "Kėdainiai". Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – (14:14). Antrasis kėlinys kiek geriau susiklostė BC "BOOM" ekipai, kuri po dviejų kėlinių pirmavo 2 taškų skirtumu – (31:29). Trečiame kėlinyje šeimininkams pavyko dar 4 taškais padidinti skirtumą – (45:39). Ketvirto kėlinio pradžia puikiai sužaidę BC "BOOM" ekipa atitrūko nuo svečių dviženkliu skirtumu ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu – (66:48).

Rungtynes geriau pradėjo BC "BOOM" ekipa, kurie pirmieji pelnė pirmuosius taškus, netrukus "Kėdainių" ekipai pavyko atsakyti tuo pačiu ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo lygus – (2:2). Prabėgus dar 4 minutėms svečiams pavyko surengti spurtą – (3:10), po kurio kėliniui įpusėjus "Kėdainiai" pirmavo rezultatu – (5:12). Antroje kėlinio dalyje svečiai sustojo, tuo puikiai pasinaudojo šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą – (9:2) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:14).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (2:4), po kurios "Kėdainiai" įsiveržė į priekį – (16:18). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus BC "BOOM" komandai pavyko surengti spurtą – (9:0), po kurio pirmaujanti komanda pasikeitė – (25:18). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, svečiams pavyko šiek tiek priartėti, bet rezultato persverti nepavyko. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (31:29).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis. Sužaidus 5 minutes komandas skyrė tie patys 2 taškai – (37:35). Antra kėlinio dalis beveik niekuo neišsiskyrė nuo pirmos. Šeimininkai toliau tvirtai laikė savo pozicijas, kurias kėliniui baiginėjantis dar pavyko padvigubinti. Trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (45:39).

Ketvirto kėlinio pradžia buvo sėkminga BC "BOOM" ekipai, kuri iš esmės nulėmė rungtynių baigti. Šeimininkams pavyko surengti spurtą – (15:4), po kurio svečiai nebepajėgė atsigauti. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 17 taškų – (60:47). Per likusį laiką niekas iš esmės nepasikeitė, šeimininkams pavyko dar 1 tašku padidinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (66:48).

Po laimėtų rungtynių BC "BOOM" ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną teko verstis su tais žaidėjais, kurie prieš tai turnyre mažiau žaisdavo, tai todėl pradžioje jiems sekėsi sunkiau įsivažiuoti. sunkiai pradėjome rungtynes. Vėliau mums pavyko prisitaikyti prie varžovų gynybos, šiek tiek protingiau sužaidė puolime ir aišku varžovai gal šiek tiek pavargo, ko pasakoje mums tapo lengviau apsiginti, kas manau ir nulėmė pergalę."

BC „BOOM“: Osvaldas Sarpalius – 17 tšk. (19 atk. kam.), Valentinas Pupšys – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Vidas Marcinauskas – 12 tšk.

Kėdainiai: Audrius Lukauskas – 20 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 9 tšk., Domantas Tiškus – 8 tšk.

BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)BC „BOOM“ aštuntfinalį pradėjo pergale prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 07:53 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)