Dumblas vs VU KHF (87:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Dumblas šoktelėjo į 2 vietą turnyrinėje lentelėje

2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 16:43 val., peržiūros: 798

Vasario 21 dieną C lygos „ALTreklama“ pirmenybėse antrojo rato varžybose paskutinį susitikimą žaidė abi ekipos. Šeimininkai „Dumblas“ iki šio susitikimo buvo iškovojęs 11 pergalių ir patyręs 6 pralaimėjimus ir L grupėje rikiavosi 4 pozicijoje. Svečiai „VU KNF“ tuo tarpu buvo iškovoję 12 pergalių ir patyrę 5 pralaimėjimus ir rikiavosi 2 turnyrinės lentelės vietoje. Tai gi šios rungtynės buvo labai svarbios abiems ekipoms dėl geresnės turnyrinės lentelės vietos. Beje paskutinis šių komandų susitikimas baigėsi Dumblo pergalę rezultatu (67:62).

Rungtynės prasidėjo abiejų ekipų taikliais tritaškiais metimais (3:3). Abi ekipos gynėsi gan pasyviai, todėl rezultatas tarp abiejų ekipų nekito ir sužaidus 5 minutes komandas skyrė tik 2 taškai (16:14) pirmavo Dumblas. Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko agresyviau sužaisti gynyboje kas leido po pirmųjų 10 minučių pirmauti rezultatu (29:23).

Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo rinkti taškus iš baudos aikštelės ir jiems tai neblogai sekėsi, nes jau 3 antrojo kėlinio minutę rezultatas buvo (29:30) jų naudai. Žinoma šeimininkai greitai į tai atsakė spurtų po ,kurio jie vėl buvo priekyje (40:36). VU KNF ekipoje baudos aikštelėje A.Kiveris buvo tikras galvos skausmas šeimininkams. Po 2 kėlinių komandas skyrė minimalus skirtumas (44:41) pirmavo šeimininkai.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu A.Kiverio metimu su pražangą. Vis dėlto Dumblas turėjo savo kozirių šios dienos rungtynėse- tai buvo tritaškiai. Būtent šeimininkų ekipos žaidėjai T.Pulkevičius, P.Žekonis ir D.Baltrušis šiandien atakavo puikiai iš tolimų distancijų, kas leido pirmauti po trijų kėlinių rezultatu (63:54).

Paskutinis ketvirtis prasidėjo svečių spurtų ir gan aštriais prasiveržimais, tačiau tik kas antrą baudą buvo taikli. Kėlinio viduryje svečiai tarsi palūžo ir skirtumas tarp komandų išaugo iki didžiausio persvaros (73:59). Todėl VU KNF komandą paprašė minutės pertraukėles po, kurios tikėjosi pakovoti dėl pergales, tačiau D.Baltrušis buvo kitokios nuomonės ir jo kibios gynybos dėką „Dumblas“ palaužė varžovus ir šventė pergalę rezultatu (87:69).

Po rungtynių Dumblas ekipos treneris pergalės priežastis išskyrė kaip taiklius tolimus metimus ir gerą teisėjų darbą.

VU KNF ekipos treneris pralaimėjimo priežastis išskyrė tokias:

Palūžo komandos lyderiai emociškai, be to nepavyko susitvarkyt su įtampą, todėl paleidome trečio kėlinio pabaigoje varžovus, o ketvirtajame nesugebėjome visko pasiimti į savo rankas, kas ir lėmė pralaimėjimą.

Dumblas: Deimantas Baltrušis – 25 tšk., Tomas Pukelevičius – 19 tšk., Paulius Žekonis – 17 tšk. (8 rezult. perd.), Lukas Steikūnas – 16 tšk. (10 atk. kam.)

VU KHF: Matas Toliušis – 22 tšk., Aurimas Kiveris – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Vytis Bulkevičius – 13 tšk. (6 išpr. praž.)

„Dumblas“ atsirevanšavo „Grizliams“ už pralaimėjimą pirmajame rate (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:16 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 01:15 val.)Prastai startavęs „Dumblas“ atsitiesė ir įveikė „Kauno Rami“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Green Death“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)„United ‒ 2“ pirmose rungtynėse gana nelengvai palaužė „VU KHF“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:03 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ sezoną pradėjo pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)KK „Kauno partizanai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 11:15 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)