Komanda X vs KK „13“ (40:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 20:10 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Komanda X“ buvo suvalgyta savo namuose.

2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 1106

„Komanda X“ savoje aikštelėje buvo sutriuškinta KK „13“ ekipos. Pirmąjame kėlinyje abi komandos kovojo petis petin, tačiau kėlinį laimejo „13“ rezultatu 15:11. Antrąjame kėlinyje „Komanda X“ nebuvo panaši į prieš tai kėlinį lošiusią komandą.

Svečiai antrąjį kėlinį siutriuškino savo varžovus rezultatu 24:5. 3-iasis kėlinys niekuo nesiskyrė nuo 2-ojo jį KK „13“ laimėjo 19:5. Ketvirtąsis kėlinys svečiams buvo tik formulumai todėl silpnesnė ginyba, neparuošti metimai ir žinoma taip pat nuovargis darė savo. Šeimininkai kėlinį laimėjo rezultatu 19:15. Abi komandos rungtynių metu neslėpė emocijų ir džiaugėsi savos komandos pelnytais taškai garsiai.

Po rungtynių komandų stovyklos pasveikino vieni kitus su gražiu žaidimu ir paplojo vieni kitiems. KK „13“ žaidėjai paklausti kas lėmė tokį gerą žaidimą pasakė, jog „Puikus sirgalių palaikymas, komandinė dvasia, kai kurių žaidėjų individualūs veiksmai buvo puikiai suderinti šiandien.“

Šeiminkų žaidėjai teigė, „Šiandien buvo tiesiog ne mūsų diena, dideli neparuoštų metimų kvailų klaidų skaičiai nulėmė tokį mūsų pralaimėjimą“, tačiau pažadėjo, kad kitose rungtynėse bus kitaip. Naudingiausi abiejų komandų žaidėjai:

Komanda X: Lukas Klangauskas – 10 tšk., Ernestas Kalinskas – 7 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Kaziulis – 6 tšk.

KK „13“: Edgaras Zaidelis – 20 tšk. (12 išpr. praž.), Gediminas Pajeda – 12 tšk., Paulius Klibavičius – 11 tšk.

“Komanda X” iškovojo pirmąją pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:21 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„Komandos X“ penketui pavyko įveikti „Ragų“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 21:56 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)Vien „Komanda X“ kovingumo nepakako ‒ į aštunfinalį keliauja A.S.K. „Persvara“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:51 val.)Spurtas lemiamame ketvirtyje leido „Komandai X“ pasiekti pergalę (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 04:06 val.)„KK 13“ rungtynių pabaigoje palaužė „NTI-PN“ krepšininkus (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)