KK „13“ vs Kauno SRC ‒ 2 (61:75)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 20:55 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Kauno SRC ‒ 2“ atlaikė KK „13“ komandos spurtą ir pasiekė revanšą

2016 sausio 12 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 1015

Sausio 12 dieną, 20:55 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos KK „13“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC ‒ 2“ (svečiai). Tris kėlinukus aikštelėje dominavo ir vienu metu net dvigubai pirmavo „Kauno SRC ‒ 2“ krepšininkai, kurie ketvirtojo kėlinuko metu turėjo kaip reikiant padirbėti, kad išsaugotų persvarą savo rankose. KK „13“ neturėdami ko prarasti visas jėgas skyrė varžovų spaudimui ir tai leido skirtumui nuo 31 taško sumažėti iki 12. Vis tik arčiau priartėti šeimininkams taip ir nepavyko, o rungtynės baigėsi „Kauno SRC ‒ 2“ komandos pergale, rezultatu 61:75.

Susitikimo pradžioje abi komandos labai sunkiai rinko taškus, krepšininkai dažnai klydo, o pirmieji į priekį pabėgo svečiai. „Kauno SRC ‒ 2“ sėkmės paslaptis buvo gana paprasta, komanda išnaudojo savo jėgą po krepšiais ir praktiškai eliminavo KK „13“ komandos pozicinį žaidimą. Skirtumas tarp ekipų greitai augo, šeimininkai atrodė pasimetę ir niekaip nesugebėjo atrasti savojo žaidimo. „Kauno SRC ‒ 2“ visiškai sukaustė varžovų puolimą ir prasidedant ilgajai pertraukai jau turėjo solidų pranašumą 24:41.

Antroje susitikimo pusėje šeimininkų košmaras tęsėsi toliau. KK „13“ žaidėjai į varžovų priekinės linijos krepšininkus atsimušdavo tarsi į sieną, vienu metu komanda sužingsniavo net 5 atakose paeiliui, o skirtumas jau tapo nepadorus (31:62). „Kauno SRC ‒ 2“ pirmavo dvigubai ir atrodė, kad iš jų pergalės jau niekas nebeatims. Tačiau KK „13“ ekipa dar sugebėjo priminti apie save. Ketvirtojo kėlinuko metu šeimininkai suprato, kad varžovus gali apžaisti tik greičiu ir būtent aktyvus visos aikštės presingas padėjo išmušti svečius iš jų įprasto ritmo, „Kauno SRC ‒ 2“ ekipa prarado vieną kamuolį po kito, o greitos šeimininkų atakos skirtumą tirpdė žaibiškai. Įpusėjus kėlinukui komandas jau skyrė tik 12 taškų, bet KK „13“ komanda labai greitai prisirinko pražangų ir tai labai stipriai apsunkino komandos veiksmus. „Kauno SRC ‒ 2“ nors ir nelengvai, bet išlaikė saugią distanciją, bei laimėjo susitikimą rezultatu 61:75.

Marius Juozapavičius („Kauno SRC ‒ 2“):

„pirmose rungtynėse mes susirinkome vos 5 ar 6 ir leidome varžovams laimėti apie 20 taškų skirtumu. Todėl dabar norėjome atsirevanšuoti, labai gerai sužaidėme gynyboje, pasiekėme didelį pranašumą, o vėliau atsipalaidavome, leidome į aikštelę mažiau laiko gaunančius krepšininkus ir skirtumas sumažėjo, bet svarbu pasiekta pergalė“.

KK „13“: Rimas Varanauskas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Lukas Stanislovaitis – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Gabrielius Butkus – 8 tšk.

Kauno SRC ‒ 2: Žygimantas Gulbinas – 16 tšk., Mantas Birutis – 15 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Petras Maciulevičius – 13 tšk., Andrius Bubelis – 12 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd.)

„Kauno SRC ‒ 2“ dažnai klydo, bet vis tiek pasiekė pergalę (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:04 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ savo valdose nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)Naujuosiuos metus „Kauno SRC -2“ ekipa pradėjo iškovodama lengvą pergalę prieš „Savi“ komandą (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:19 val.)Kauno „SRC-2“ ketvirtąjame kėlinyje palaužė BC„Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 01:44 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)Kauno SRC ‒ 2 ‒ Akademija (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:44 val.)