BK Centre ‒ 2 vs BC „BOOM“ (51:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rungtynių pradžioje pabėgę į priekį „BOOM“ įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą

2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 18:00 val., peržiūros: 1106

Lapkričio 14 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „BK Centre – 2“ priemė svečius „BC „BOOM“ Komandą. “BK Centre – 2“ buvo pralaimėję tris kartus, o „BOOM“ sąskaitoje buvo trys pergalės.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai. Patikimos gynybos dėka jau sužaidus dvi minutes „BK Centre – 2“ paprašė minutės pertraukėlės (0:4). Po jos svečių persvara toliau augo. Įpusėjus kėliniui šeimininkai paprašė dar vienos minutės pertraukėlės (0:9). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo 0:13, o netrukus „BK Centre – 2“ pelnė pirmus taškus rungtynėse (2:13). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 13 taškų (6:19).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „BOOM“ tolimu metimu (6:22). Sužaidus tris minutes komandas skyrė 16 taškų (10:26). „BK Centre – 2“ puolimas strigo, o įpusėjus septintai minutei „BOOM“ paprašė minutės pertraukėlės (10:30). Panašu, kad ji buvo naudingesnė „BK Centre – 2“ komandai, kuri po pertraukėlės gynėsi be klaidų, o patys iki kėlinio pabaigos pamažu surinko septynis taškus (17:30).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes „BOOM“ gynėsi be klaidų, o jų pranašumas padidėjo dar keturiais taškais (17:34). Trečią minutę penkis taškus be atsako pelnė „BK Centre – 2“ (22:34). Ketvirtą minutę komandų puolimas ėmė strigti. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (26:38). Per likusį laiką „BK Centre – 2“ nesugebėjo įveikti varžovų gynybos, o „BOOM“ savo pranašumą padidino dar septyniais taškais (26:45).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes „BOOM“ pranašumas padidėjo keturiais taškais (26:49). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (28:51). „BK Centre – 2“ pamažu vijosi varžovus. Septintą minutę komandas skyrė 17 taškų (42:59). Netrukus M.Tamošauskas dvitaškius ir dviem taikliais baudos metimais padidino svečių persvarą (42:63). Devintą minutę „BK Centre – 2“ sumažino varžovų persvarą iki 15 taškų (48:63). Kėlinio pabaigoje „BOOM“ taškus rinko baudų metimais, o svečių persvara išaugo iki 18 taškų (51:69).

“BOOM“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „BK Centre – 2“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„BOOM“ treneris L.Gudaitis: „Negausiai šiandien susirinkome. Nemažai mūsų žaidėjų yra iš provincijų, tai savaitgaliais jie labai skuba namo pas mamas :). Todėl gavosi, kad šiandien nelabai gausiom pajėgom ir po ligų, traumų pasveikusiais žaidėjais buvo sunku rungtyniauti. Penkiems žaidėjams buvo sunku atlaikyti tokį krūvį, nes varžovai aktyviai gynėsi visų rungtynių metu. Šaunu, kad atsilaikėme, pasiekėme pergalę.“ Paklaustas, kuo komanda buvo stipresnė už varžovus, treneris atsakė: „Keletas žaidėjų turi didesnę patirtį, sėkmingiau sužaidžia individualiai. Mažas žaidėjų skaičius sunkiau fiziškai atlaiko rungtynes, bet komandoje būna geresnis susižaidimas, nes būna mažiau keitimų.“

„BK Centre – 2“ trenerė pasidalino mintimis apie rungtynes: „Jaunimas stengėsi labai šiandien. Gaila, kad nepataikėme, nors žaidėme savo salėje. Jei būtume pataikę būtų buvę geriau. Paspaudėme priešininkus, tai labai neatitolo jie. Gynyboje žaidėme gerai, bet taiklių metimų tikrai trūko.“

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 16 tšk., Vatslou Bugao – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Denis Malinauskas – 9 tšk.

BC „BOOM“: Mantas Tamošauskas – 19 tšk., Osvaldas Sarpalius – 18 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 10 tšk.

Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)Sėkmingo trečio kėlinio dėka BC „BOOM“ įveikė Jonavos LSK „Technoerą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:41 val.)Runtynių pabaigoje „Kaišiadorys“pavogė pergalę iš BC „BOOM“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:11 val.)Puikiai sužaistas pirmas ir ketvirtas kėlinukai leido „Green Death“ lengvai įveikti BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:21 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)