KK „13“ vs Buritus (56:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“

2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 1384

Lapkričio 3 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos KK „13“ (šeimininkai) ir „Buritus“ (svečiai). Abi komandos susirinko negausiai, o į priekį nedideliu pranašumu greitai pabėgo svečiai. Nuo pat pirmojo kėlinuko pabaigos „Buritus“ išlaikė maždaug 6-10 taškų pranašumą savo pusėje, nors KK „13“ ne kartą mėgino perlaužti rungtynių eigą, bet didelių pastangų dėka svečiai atsilaikė ir laimėjo nelengvas rungtynes, rezultatu 56:68.

Rungtynių pradžia buvo pažymėta tiesiog tragišku komandų taiklumu ir sužaidus 5 minutes rezultatas buvo vos 2:3, tačiau tuomet žaidėjams pavyko prisitaikyti ir krepšinio aikštelėje pagaliau vyko nors kiek rezultatyvesnis žaidimas. Lygus žaidimas tęsėsi iki pirmojo kėlinuko pabaigos, o tuomet nedidelį spurtą surengę svečiai pasiekė 6 taškų pranašumą. Puikų savo pasirodymą „Buritus“ pratęsė ir antrojo kėlinuko pradžioje, kuomet jų persvara išaugo iki 13 taškų. KK „13“ žaidėjai laiku atsibudo bei artėjant ilgajai pertraukai sugražino nedidelę intrigą, bet svečiai vis dar turėjo persvarą savo pusėje 28:34.

Antroje rungtynių dalyje abi komandos tarsi turėjo savo tikslus. „Buritus“ nesistengė dar labiau nutolti ir atrodė, tarsi, laiko saugią distanciją nuo varžovų, tuo tarpu KK „13“ visais įmanomais būdais stengėsi perlaužti rungtynių eigą. Nors šeimininkai rungtyniavo tik šešiese, bet žaidėjai vienas kitą labai palaikė ir vis stengėsi susikurti nors ir emocinį pranašumą. Vis tik svečiai svarbiausiais momentais sužaidė užtikrintai, o likę tik penkiese KK „13“ nebeturėjo galimybių išsigelbėti. „Buritus“ išlaikė pranašumą savo rankose ir laimėjo rungtynes rezultatu 56:68.

KK „13“: Remigijus Babenskas – 22 tšk., Gediminas Pajeda – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Edgaras Zaidelis – 10 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.)

Buritus: Vilius Černiauskas – 25 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Tirva – 14 tšk. (10 atk. kam.), Ramūnas Švagždys – 11 tšk. (6 išpr. praž.)

„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)„Savi“ nepadėjo sava aikštelė ir nusileido KK „13“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 03:46 val.)„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)Didelis kovingumas leido pergalę pasiekti KK „13“ ekipai (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)Buritus antroje rungtynių dalyje subyrėjo prieš SK „Neveronys“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Buritus“ sezoną pradėjo triuškinančia pergale (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:13 val.)„Buritus“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Veiverių „Amberį“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:46 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Buritus“ įgijo šešių taškų pranašumą prieš „ICE“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:33 val.)