Dumblas vs BuyPCgame.eu (74:79)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą

2016 vasario 14 d., Sekmadienis, 18:54 val., peržiūros: 1436

Vasario 14 dieną, Kauno Energijos sporto salėje vyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp vietos „Dumblas“ ir svečių „BuyPCgame.eu“ Pirmame kėlinuke stipriau ir užtikrinčiau sužaidę šeimininkai buvo pirekyje 27:13. Antrame ketvirtyje svečiams pavyko priartėti, tačiau pesverti rezultato nepavyko – 37:42. Trečiame kėlinuke atotrūkis tarp komandų dar sumažėjo ir rezultatas beveik išsilygino 59:56 „Dumblo“ naudai. Paskutiniame ketvirtyje „BuyPCgame.eu“ komandai pagaliau pavyko persverti rezultatą ir jų susikrautos persvaros pakako pergalei iškovoti rezultatu 79:74.

Šiek tiek geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo (10:7). Tada 6 P. Žekonio taškai iš eilės padidino „Dumblo“ pranašumą iki beveik dviženklio (16:7), o neilgai trukus šeimininkų persvara perlipo šią žymą (22:9).. Iki kėlinuko pabaigos šeimininkams prie savo persvaros pavyko pridėti dar vieną taškelį ir po pirmų dešimties minučių pirmavo 27:13.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai toliau po truputį didino savo pranašumą, kuris vienu metu buvo pasiekęs net 20 takšų (33:13), tačiau „BuyPCgame.eu" ekipai pavyko šiek tiek jį sumažinti (24:33). Nors „Dumblo“ ekipai buvo pavykę atstatyti dviženklį pranašumą (42:29), tačiau kėlinį baigė 8 varžovų taškai be šeimininkų atsako ir pirma rungtynių pusė baigėsi rezultatu 42:37 vis dar šeimininkų naudai.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Dumblo“ ekipą toliau aktyviai bandė nutolti nuo varžovų (52:41), tačiau „BuyPCgame.eu“ ir toliau sugebėdavo sumažinti atsilikimą (57:52). Iki kėlinuko pabaigos svečiams pavyko dar sumažinti atsilikimą ir baigiantis trečiam kėliniui turėtjo tik trijų taškų deficitą – 56:59.

Paskutiojo ketvirčio pradžioje :Dumblo“ ekipa dar laikė iniciatyvą savo rankose (67:62), tačiau netrukus svečiai sugebėjo pirmą kartą rungtynėse persverti rezultatą (71:70).Toliau daugiausiai baudų metimais taškus rinkusi „BuyPCgame.eu“ ekipa sugebėjo įgytį apčiuopiamesnę persvarą (76:71), kurios pakako iškovoti pergalę rezultatu 79:74.

Po rungtynių, nugalėtojų žaidėjas D.Šikšnys sakė: „Visos varžybos buvo labai atkaklios, matėme, kad pas varžovus trūko kelių žaidėjų. Smagu kad laimėjome, nes buvome patyrę 10 pralaimėjimų iš eilės.Ši pergalė suteikė daugiau motyvacijos prieš atkrintamąsias ir tikiuosi kad vyrai pradės tikėti savo jėgomis ir žiūrėsim kaip seksis toliau.. Norėčiau taip pat sėkmės palinkėti ir mūsų varžovams“

Dumblas: Lukas Steikūnas – 25 tšk. (15 atk. kam., 8 išpr. praž.), Paulius Žekonis – 16 tšk., Rimantas Šiumeta – 11 tšk., Vaidas Piešinas – 10 tšk.

BuyPCgame.eu: Aivaras Pūras – 27 tšk., Justas Draudvila – 17 tšk., Deividas Šikšnys – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„BuyPCgame.eu“ komanda po atkaklios kovos nusileido „Buritus“ ekipai (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)Grizliai rungtynių pabaigoje palaužė Dumblas ekipą (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 18:10 val.)KK „Kauno partizanai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 11:15 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)Dantis rodę „BuyPCgame.eu“ vistiek krito prieš „Advokatų Kontorą Konsus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „ICE“ krepšininkai (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:51 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:51 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)