Elektromontuotojas vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (53:103)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 20 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“

2016 sausio 20 d., Trečiadienis, 22:09 val., peržiūros: 1435

Sausio 20 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtnės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius emobilus.lt & SK „Mattą“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovoję vienuolika pergalių ir tris kartus buvo pralaimėję. emobilus.lt & SK „Mattas“ komandos sąskaitoje buvo dešimt pergalių ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „Elektromontuotojas“, bet po jų šeimininkų puolimas užstrigo. Tuo pasinaudoję emobilus.lt & SK „Mattas“ pelnė šešis taškus be atsako ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės (2:8). Po jos tritaškį pataikė svečiai (2:11). Vėliau komandos žaidė apylygiai, keitėsi taikliais metimais. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė septyni taškai (8:15). Per likusį laiką komandos žaidė nerezultatyviai, bet šiek tiek geriau rungtyniavo emobilus.lt & SK „Mattas“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki 11 taškų (12:23).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (15:26). Ketvirtą minutę komandas skyrė 12 taškų (18:30). Netrukus spurtą pradėjo emobilus.lt & SK „Mattas“, kurio metu svečiai pelnė septynis taškus be atsako (18:37). Likus kiek daugiau nei trim minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 16 taškų (25:41). Per likusį laiką geriau rungtyniavo emobilus.lt & SK „Mattas“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki 23 taškų (26:49).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis persvara augo svečių naudai. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė 29 taškai (33:62), o minutės pertraukėlės paprašė „Elektromontuotojas“. Po jos komandos žaidė apylygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 25 taškai (39:64). Ketvirčio paskutinėmis minutėmis gerą atkarpą sužaidė emobilus.lt & SK „Mattas“. Svečiai pelnė 12 taškų be atsako (39:76), o „Elektromontuotojas“ tik baigiantis kėliniui sumažino varžovų persvarą vienu taikliu baudos metimu (40:76).

Ketvirto kėlinio pradžioje persvarą toliau didino emobilus.lt & SK „Mattas“. Svečiai pelnė 11 taškų be atsako ir sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 40:87. Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Elektromontuotojas“ (42:87). Vėliau komandos žaidė apylygiai, keitėsi taikliais metimais. Paskutinėmis rungtynių minutėmis emobilus.lt & SK „Mattas“ komandos pranašumas padidėjo iki 50 taškų (53:103).

emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo vienuoliktą pergalę, o „Elektromontuotojas“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

emobilus.lt & SK „Matto“ treneris A.Dervinskas: „Šiandien nebuvo Mariaus, iš karto laimėjome. Praeitą kartą buvo Marius, pralaimėjome :).“ Paklaustas, ar viskas gerai sekėsi žaidime, treneris atsakė: „Taip, viskas puikiai sekėsi. Rezultatas nežinau koks, bet tikriausiai laimėjome :)“

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Nėra ką pasakyti. Matosi, varžovai šiandien stiprios sudėties susirinko. Pas mus nebuvo kelių žaidėjų, bet aišku, tai ne pagrindinis faktorius. Varžovai greitai, protingai žaidžia, o mes pavargstame, senesni gal esame. Jie jauni, sportuojantys vyrai.“

Elektromontuotojas: Paulius Malinauskas – 12 tšk., Arnas Gilius – 11 tšk., Marius Ivaškevičius – 11 tšk., Dovydas Znutas – 10 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Eimantas Daunora – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Kęstutis Dimitrijevas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 14 tšk., Povilas Balčiūnas – 13 tšk., Marius Dimša – 11 tšk., Vilmantas Vainauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)