Brentex Trailer vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (44:72)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“

2015 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 20:53 val., peržiūros: 1401

Pirmadienį, lapkričio 9 dieną, Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Brentex Trailer“ ir svečių emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipų. Šeimininkai savo dispozicijoje prieš šias rungtynes turėjo 3 pergales ir 2 pralaimėjimus (3-2), tuo tarpu emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkų sąskaitoje taip pat buvo 3 pergalės ir iki šiol ši komanda žengė be kluptelėjimų (3-0).

Nuo pat rungtynių pradžios „Brentex Trailer“ komandos krepšininkai pasirinko zoninę gynybos sistemą. Tuo netruko pasinaudoti svečių komandos žaidžiantysis treneris A.Dervinskas, įmetės du tritaškius iš eilės ir rezultatas tapo 0:6. Tada keturis taškus iš eilės pelnė šeimininkai ir likus žaisti penkioms minutėms iki kėlinuko pabaigos sušvelnino rungtynių rezultatą 4:6. Tačiau per likusias penkias minutes šeimininkai nepelnė nė taško, emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkai atsakė dešimčia ir kėlinukas pasbaigė rezultatui esant 4:16.

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštėje nesikeitė, „Brentex Trailer“ komandos krepšininkai ir toliau naudojo zoninę gynybos sistemą, o svečiai tuo puikiai naudojosi, taikliai atakuodami iš toli. Kėlinukas pasibaigė taikliu tolimu A. Dervinsko šūviu, padidinusiu komandos persvarą iki devyniolikos 17:36.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai, sužaidus keturias minutes komandos buvo pelniusios vos po du taškus. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai laimėjo atkarpą 9:0, tačiau svečių tolimas metimas sulig sirena išlaikė emobilus.lt & SK „Mattas“ komandai saugią persvarą. Po trijų kėlinukų rezultatas 28:45.

Paskutiniajame kėlinuke šeimininkai pradėjo dažniau klysti, o emobilus.lt & SK „Mattas“ netruko tuo pasinaudoti, rengdami vieną greitą ataką po kitos ir pasiekdami didžiausią persvarą rungtynėse 36:70. Tačiau „Brentex Trailer“ komanda kovojo iki pabaigos, laimėjo paskutinę atkarpą 8:2, vis dėlto aikštę turėjo palikti nuleistomis galvomis. Galutinis rungtynių rezultatas 44:72 emobilus.lt & SK „Mattas“ komandos naudai.

Nugalėtojų komandos žaidžiantysis treneris A.Dervinskas: „išpildėme derinius, pataikėme iš toli, priešininkai nekeitė gynybos sistemos, nežinau, mes turbūt vienas prieš vieną buvome stipresni, varžovai tą suprato, stovėjo zona, o per zoną mums sekėsi geriau žaisti šiandien“.

„Brentex Trailer“ komandos žaidžiantysis treneris P.Užkurnys buvo paklaustas, kodėl komanda visas rungtynes nekeitė gynybos sistemos, nors stovint zona, priešininkai baudė taikliais tritaškiais metimais: „paprasčiausiai manėm, kad asmeniškai priešininkai yra individualiai stipresni prieš mus, bandėm zoną, bandėm ir plačiau stotis, tačiau per stipri komanda mums, žinom, ir praėjusiais metais virš 20 taškų prieš juos pralaimėjome, ne mūsų lygio dar komanda, dėl to ir nebandėme tos asmeninės gynybos, nes ir su aštuntu nebūtume susitvarkę, dar ten keli žaidėjai geri. Taip yra, ne mūsų lygio“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Brentex Trailer: Tadas Vaitkevičius – 17 tšk., Vaidas Mazaronis – 14 tšk., Žydrūnas Narjauskas – 7 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Eimantas Daunora – 18 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 15 tšk., Povilas Balčiūnas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:34 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)emobilus.lt & “Mattas” įsidėjo dar vieną pergalę į savo kišenę. (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)