Kauno NTI-PN vs Brentex Trailer (72:58)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„NTI -PN“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Brentex Trailer“ ekipos.

2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 20:41 val., peržiūros: 1219

Pirmadienį, kovo 14 dieną, Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "NTI – PN" ir svečių teisėmis žaidę "Brentex Trailer" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "NTI – PN" ekipa, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (21:17). Antrą kėlinį komandos sužaidė identiškai ir po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų išaugo dvigubai – (42:34). Trečiasis kėlinys kiek geriau susiklostė "Brentex Trailer" ekipai, kuriai pavyko po trijų kėlinių sumažinti skirtumą iki 2 taškų – (51:49). Ketvirtame kėlinyje "NTI – PN" įjungė aukštesnę pavarą, pabėgo nuo savo varžovų ir laimėjo rungtynes rezultatu – (72:58).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Brentex Trailer" ekipos tolimu metimu, jau sekančioje atakoje savo pirmuosius taškus tolimu metimu pelnė ir "NTI -PN" ekipa ir sužaidus lygiai minutę rezultatas buvo lygus – (3:3). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko atsiplėšti 6 taškais – (12:6). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai toliau diktavo sąlygas rungtynėms ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:17).

Antro kėlinio pradžia vėl priklausė "NTI – PN" ekipai, kuriai pavyko sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes įgyti dviženklį taškų skirtumą – (35:23). Vėliau tarp komandų vis dar laikėsi 10 taškų skirtumas ir tik kėliniui baiginėjantis "Brentex Trailer" ekipai pavyko jį sumažinti iki vienženklio ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (42:34).

Trečiasis kėlinys kiek sėkmingesnis buvo "Brentex Trailer" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 4 minutes laimėti atkarpą – (2:13) ir pirmą kartą rungtynėse pirmaujanti ekipa pasikeitė – (44:45). Vėliau kurį laiką komandos žaidė taškas į tašką ir kėliniui baiginėjantis svečiai vis dar pirmavo rezultatu – (45:47). Visgi per likusį laiką šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (50:49).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo "NTI – PN" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes padidinti skirtumą iki 4 taškų – (55:51). Vėliau dar porą minučių komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir likus žaisti 6 minutes komandas skyrė vis dar 4 taškai – (57:53). Kėliniui įpusėjus šeimininkai ėmė po truputį didinti skirtumą ir netrukus komandas skyrė jau 12 taškų – (70:58). Per likusį laiką svečiai leido dar 2 taškais padidinti skirtumą šeimininkams ir rungtynės baigėsi rezultatu – (72:58).

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 22 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 17 tšk.

Brentex Trailer: Tadas Vaitkevičius – 21 tšk., Valius Fominas – 9 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Marius Petrauskas – 9 tšk.

„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 22:13 val.)BC „Straight“ nesunkiai nugalėjo „Brentex Trailer“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 21:46 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:35 val.)„NTI ‒ PN“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 21:53 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)Kauno technikos kolegija neturėjo vargo su BrenteX Trailer (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 19:32 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavę „NTI ‒ PN“ privertė pasiduoti „Savi“ ekipą. (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:15 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)